Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık izle

Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2023/04/Asteriks-ve-Oburiks-Orta-Krallik-izle.jpg

Film Adı:

Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık

Orjinal Adı:

Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

Ülke / Çıkış Tarihi:

Fransa / 17 Şubat

Bütçe:

€62,000,000

Hasılat:

€113,000,000

İMDb

4.9

Tür

Süre

112 dk

İzlenme

961
10 1 4.9 961

Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık türkçe dublaj ve altyazılı izle. Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık (Asterix and Obelix: The Middle Kingdom), Fransız-Alman yapımı bir animasyon-komedi filmidir. Guillaume Canet, Vincent Cassel ve Zlatan Ibrahimovic gibi ünlüler filmde yer alıyor. Oynadıkları karakterleri adeta yaşamışlar. Efsane film serisinin başrol iki karakteri Asteriks ve Oburiks, şahane maceraları ile devam ediyor.Film, Orta Krallık'ta yaşayan Asteriks ve Oburiks'in heyecan dolu sahneler içeriyor. Orta Krallık, Romalılar tarafından ele geçirilmiştir. Halkı isyana karşı sıkı bir şekilde kontrol altına aldıkları barizdir. Ancak, küçük bir köy olan Asteriks ve Oburiks'in köyü, Romalılar tarafından halen daha ele geçirilememiştir. Köy halkı özgürce ve mutlu yaşamaktadır.Asteriks ve Oburiks, Orta Krallık'ın kralının güzel kızını kurtarmak için bir maceraya çıkarlar. Kız, dünyanın son madenini bulmak için görevlendirilmişti. Asteriks ve Oburiks onu koruyacak ve görevini tamamlamasına yardım edecektir.Asteriks ve Oburiks, yolculukları sırasında birçok eğlenceli ve maceralı olaya tanık olurlar. Aynı zamanda, Orta Krallık'taki kötülere karşı da mücadele etmek zorunda kalırlar. Dünyanın esrarengiz ve son kalan madenini bulmaya çalışırlar.

Asteriks ve Oburiks her yaş grubuna hitap eder

Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık izle filmi, eğlenceli bir animasyon filmidir ve tüm yaş grupları için uygun bir komedi sunmaktadır. Bu sevimli Asteriks ve Oburiks karakterleri, izleyicileri ekrana kitler, gayette eğlendirir.Asteriks ve Oburiks'in maceraları sırasında karşılaştıkları kötü karakterler de oldukça eğlencelidir. Aynı zamanda, Antik Roma dönemi hakkında birçok bilgi ve fikir sunar. Meraklı izleyicilere bu dönemi daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Hülasa dostluk, cesaret ve dayanıklılık gibi değerleri de içerir. Asteriks ve Oburiks arasındaki dostluk, filmin en önemli temalarından biridir. Sinemaseverlere dostluğun ne kadar önemli olduğunu gösterir.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:7.1
Dublaj
Hayalet Avcıları: Öteki Dünya
İMDb:5.2
Dublaj
David ve Elfler
İMDb:6.4
Dublaj
She-Hulk
İMDb:5.2
Dublaj
Seks Çekiciliği
Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık türkçe dublaj ve altyazılı izle. Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık (Asterix and Obelix: The Middle Kingdom), Fransız-Alman...
1
0
Genişlet
"Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?