Gizlilik Politikası

Biz kimiz?


Hiperizle.com üzerinden sizlere uluslararası ve yerel kanunların dışına çıkmayacak şekilde içerik hizmeti sağlıyoruz. 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” gereğince Hiper izle ekibi olarak yer sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz. Kanunların dışına çıkmayacak şekilde, ziyaretçilerimize içerik sağlamaktayız. Kesinlike sunucumuzda film barınmamaktadır.

Sitemiz üzerinden yapılan yorumlar kontrolümüzden geçmektedir. Herhangi bir siyasi, hakaretvari yada başka düşünce tarzında olan yorumlar kesinlikle yayınlanmamaktadır.

Yayınladığımız içeriklerden birinin telif hakkı ihlali yaptığımızı düşünüyor ve kaldırtmak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim sayfasından bizimle iletişime geçerek 1 iş günü içerisinde işlem yapacağımızı garanti ederiz.

İlgili Kanun;

İçerik sağlayıcının sorumluluğu

MADDE 4 – (1) İçerik sağlayıcı, internet ortamında kullanıma sunduğu her türlü içerikten sorumludur.

(2) İçerik sağlayıcı, bağlantı sağladığı başkasına ait içerikten sorumlu değildir. Ancak, sunuş biçiminden, bağlantı sağladığı içeriği benimsediği ve kullanıcının söz konusu içeriğe ulaşmasını amaçladığı açıkça belli ise genel hükümlere göre sorumludur. Yer sağlayıcının yükümlülükleri


MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür. Erişim sağlayıcının yükümlülükleri

Kişisel verilerinizi topluyor muyuz?


Sitemizde, sizlerin onayıyla yayınladığımız tek bir veri vardır. Oda yapmış olduğunuz yorumlar. Yorumlarınızda yer alan Ad, Mail ve düşüncelerinizden başka bir veri kaydı tutmuyoruz. İstediğiniz doğrultusunda bizimle iletişim kurup, yorumlarınızı dahi sildirebilirsiniz. Ayrıca sitemiz siber güvenlik uzmanları tarafından kontrolü sağlanıyor olup, üçüncü taraflar ile de verilerinizi paylaşmayacağımızın garantisini veririz.

 

Sizinle iletişime nasıl geçebilirim?


Bir yorumu kaldırmak, telif hakkını ihlal ettiğimizi düşündüğünüz bir içeriği kaldırmak, reklam, tavsiye vb. konularda iletişime geçmek için iletişim sayfasından bize yazabilirsiniz. En fazla 1 iş günü içerisinde sizlere dönüş sağlayacağız.

 

How can I contact you?


There is no video content on our server.All of the content is published on general video sites with the help of embed.We only serve as hosting activity.

If there is content that you think violates the copyright; You can contact us via [email protected].

Film Türleri

Yıllara Göre

Ek Bağlantılar