Black Widow (Kara Dul) Türkçe Dublaj izle

Black Widow izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/05/black-widow-izle.jpg

Film Adı:

Kara Dul

Orjinal Adı:

Black Widow

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 9 Temmuz

Bütçe:

$200,000,000

Hasılat:

$379,751,655

İMDb

6.7

Tür

Süre

134 dk

İzlenme

556
10 1 6.7 556

Black Widow izle. Black Widow türkçe dublaj izle. Kara Dul filmini 1080p ve 4K seçenekleri ile full izle. Marvel Productions'un Kara Dul (Black Widow) film sinemalara girmeden önce ücretli yayın yapan Disney+'da yayınlanacağı bir duyum alınmıştır. Fakat 1 yılı aşan gecikmesi insanlarda merak uyandırdı. Ve bu film, 2020 yılının Mayıs ayında yayınlandı. Bu arada Thor, Captain America ve Iron Man yayınlanmış oldu. Merakla bekleyen takipçiler, pandemiden çok önce Black Widow'un bir kenara itildiğini hissettiğinden şikayet ettiler. Yönetmen Cate Shortland'ın filmi, Black Widow'un yıllar önce kendi filmini çekebileceğini doğruluyor. Onun dünyasında bir dizi için yeterince karakter, arka hikaye ve entrika var. 2021'deki birçok film, COVID sonrası bir dünyada varlıkları nedeniyle biraz farklı hissettirdi. Ancak tüm bu nedenlerden dolayı “Kara Dul” pandemiden önce yayınlanacak bir filmdi. Black Widow'un en iyi yönleri, MCU'nun en iyi filmlerinden biri olan "Captain America: The Winter Soldier"ın 70'lerin casus filmi havasını yansıtıyor.Black Widow, Scarlett Johansson tarafından canlandırılan Marvel Comics karakteri Natasha Romanoff diğer adıyla Black Widow'a dayanan 2021 Amerikan süper kahraman filmidir. Cate Shortland yönetmenidir. Hikaye Jac Schaeffer ve Ned Benson uyarlanmıştır. Ayrıca Marvel Sinematik Evreni'nin (MCU) 4. aşamasındaki ilk filmdir.Sonuçta, Marvel'in en popüler karakterleri, gerçekten çok geç olması hiç olmamasından daha iyi.

Black Widow film özeti

Natasha Romanoff, diğer adıyla Kara Dul, geçmişiyle bağlantılı tehlikeli bir komplo ortaya çıktığında defterinin karanlık kısımlarıyla yüzleşir. Onu alaşağı etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek bir güç tarafından takip edilen Natasha, bir casus olarak geçmişiyle ve İntikamcı olmadan çok önce ardında kalan kırık ilişkilerle uğraşmak zorundadır.

Film hakkında yorum

Gelelim asıl meseleye. Filmi bir Marvel filmleri hayranı olarak eleştirmem gerekirse; Hikayede Natasha'nın hayatındaki önemli olayları kapsayacak bir acele varmış gibi hissettim, Bu aceleye rağmen hala keşfedilmemiş bazı şeyler vardı ve onun kırmızı oda yolculuğunun tamamını görmek istediğim gibi onları gerçekten merak ediyordum. Bundan tam olarak nasıl kurtuldu? Hawkeye ile karşılaşması ve S.H.I.E.L.D.'da işe alınması ve Budapeşte olayının anlatımı ve bakışı yerine bazı aksiyon sahneleri yer alıyor.Hikaye biraz dağınıktı ama oyuncular yine de rollerini oldukça iyi bir şekilde yerine getirebildiler. Bir Black Widow hayranı olarak Black Widow'un onun için iyi bir uğurlama filmi olduğunu düşünüyorum. Ama o orijinal altı Avenger'dan biriydi. Çok sevilen karakteri bundan çok daha fazlasını hak ediyordu.Natasha'nın hayranı olanlar için mutlaka izlenmesi gereken bir senaryosu var. Çünkü bu onun son görünüşü olacağını düşünüyorum. Ayrıca tüm aktörlerin muhteşem performansı için 7 puan veriyorum.Black Widow izle. Black Widow (Kara Dul) filmini türkçe dublaj ve altyazılı 4K ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. Kara Dul türkçe dublaj izle.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Black Widow izle. Black Widow türkçe dublaj izle. Kara Dul filmini 1080p ve 4K seçenekleri ile full izle. Marvel Productions’un Kara Dul (Black...
17
3
Genişlet
"Kara Dul" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?