Cosmic Sin izle

Cosmic Sin izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/10/cosmic-sin-izle.jpg

Film Adı:

Cosmic Sin

Orjinal Adı:

Cosmic Sin

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 12 Mart

Bütçe:

$10,000,000

Hasılat:

$50,000,000

İMDb

3.5

Tür

Süre

88 dk

İzlenme

177
10 1 3.5 177

Cosmic Sin, tüm çalışma süresi boyunca hiçbir anlam ifadesi göstermeyerek onay işaretini alır ve hiçbir anlam ifade etmeyen filmler arasına yerleşir. Düşük bir bütçeyle yapılan bu film, ne hikmetse çekim yapılan sahneler ve kullanılan görseller ile tam tersi düşünceye sahip olduğunu belirtebiliriz. Ancak bir süre sonra, kullanılan malzemelerin tekerrür ettiğini görüyoruz. Ayrıntılara dikkat ettiğimiz de film sanki bir kutu içerisinde çekilmiş. Ne hoş ki oyuncular o alana sığmış.Filmi izlediğimizde biz imdb gibi art niyet aramadık ve 2.5 puan yerine 3.5 verdik. Ekibimi alkışlıyorum. Sabırla izledi ve Cosmic Sin’in hak ettiği puanı verdi.Bruce Willis, kuruldukları dünyanın tarihiyle ilgili rastgele gerçeklerle yüzleşiyor. İki kişi insanların hastalanmasına ve silah ateşleyebilen zombi benzeri varlıklara dönüşmesine neden olur. Kısa bir süre sonra, Bruce Willis ve Frank Grillo bir toplantı yapar ve uzaya kuantum sıçramasına yol açar. Ancak zamanda yolculuk yapıp yapmadıkları konusunda net değiliz. Karakterler sanki bir anlamı varmış gibi sürekli “kuantum” diyorlar. Bam, güm, pat, çat olaylar olur. Patlamalar olur ve sonra uzaylılar çat kapı ortaya çıkar.Cosmic Sin - Bruce WillisKeşke bu filmde neler olduğunu anlayabilseydim ama bu kadar gereksiz dünya inşasının bombardımanına uğramadan yardım istemekten korkuyorum. Hikaye, en basit yol yerine karmaşık, dolambaçlı bir rota izleyerek hikayesini mümkün kılmak için çok çaba sarf ediyor.

Ne idüğü belirsiz Cosmic Sin

Yine de filmin savaş yanlısı göründüğünü söylemeden geçemeyeceğim. Filmin konusu, bir savaşı önlemeye çalışan ve sonunda kazara savaş başlattıklarını düşünen bir grup asker hakkında olduğunu düşünüyoruz. Fakat karşılaştıkları uzaylıların her zaman onları öldürmeyi planladıkları ortaya çıkıyor. Bu teoriyi, soykırımın olup olmayacağına dair ahlaki bir kanıt, pasifist ve şiddet yanlısı ideolojilerin çatışması veya herhangi bir tematik anlam ifade edebilecek herhangi bir şey gibi kanıtlarla destekleyebileceğimi söylemek isterim. Ama ne yazık ki. Bu filmde hiçbir şey yok, ne de bir yaşam belirtisi.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Cosmic Sin, tüm çalışma süresi boyunca hiçbir anlam ifadesi göstermeyerek onay işaretini alır ve hiçbir anlam ifade etmeyen filmler arasına...
0
0
Genişlet
"Cosmic Sin" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?