Deadpool izle

Deadpool izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/10/Deadpool-izle.jpg

Film Adı:

Deadpool 1

Orjinal Adı:

Deadpool

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 14 Şubat

Bütçe:

$58,000,000

Hasılat:

$782,836,791

İMDb

8.0

Tür

Süre

108 dk

İzlenme

171
10 1 8.0 171

Komedi tadında aksiyon dolu bir Marvel filmi hayal edin. Hiperizle.com'da Deadpool izle. Harikulade bir yapım diyebilecek misiniz? Hayır. Ancak beyin dağıtmak için birebir diyebilirim. MCU yani Marvel Sinematik Evreni, eski çizgi film romanlarından bir karakteri daha diriltti. Aslında bu tarz filmleri takip eden birisi Deadpool’u daha önce görmüş olmalı. Gözleri ile dik dik bakan, ağzı dikişli, her tarafında yara ve dövme bulunan karakter, X-Men Başlangıç: Wolverine ile karşımıza çıkmıştı. Deadpool filminde ise komedyen, sempatik ve bir o kadar da kahraman olarak çıkıyor. Deadpool türkçe dublaj izle.Dikkatimi çeken diğer olay ise gençlerin daha çok filmi beğenmesidir. Orta yaşlı kesimle izlemeye çalışırsanız, kapat şunu nasıl bir film gibi serzenişlere şahit olabilirsiniz. Ancak Deadpool izlemenizi kesinlikle tavsiye derim.14 Şubat sevgililer gününde ilk vizyona girmesi de ilginç olmuş. Ayrıca filmin "bir dallamanın filmi, başrolde olabilecek en muazzam salak, ilik gibi bir hatun, dingil bir ingiliz, filmin soytarısı, yeni yetme atarlı bir ergen" ile başlaması efsane olmuş.

Deadpool film özeti

Fiziği ile kendi vücuduna baktığı dile getiren Wade Wilson, Amerika özel kuvvetlerinden görevli olan, orduya mensup bir askerdir. Tabiri caiz ise paralı askerdir. Gazi unvanına erişen Wade, emekli maaşı ile geçim derdine düşer. Düzen kurmaya çalışan, hayatı normal insanlar gibi yaşamaya adapte olan Wade, hayatına yeni kız arkadaşı Vanessa’nın girmesiyle sevgi dolu bir adam olur. Fakat siz de bilirsiniz ki hayatta her şey yolunda, istediğiniz gibi gitmez.Amansız kanser hastalığına kapıldığını tahlil sonuçlarında fark eder. Tam da yaşamına iyice kapılan Wade, Vanessa’nın günden güne hastalığı yüzünden eriyeceğini görmek istemez. Üzüntü ve endişeden onu uzak tutmak istemektedir.Wade günden güne hastalığına kendini kaptırmak istemez. Araştırmaları sonucunda bu hastalık için kobay olmaya aday olur. Bilimsel proje kapsamında hastalığını yenmek ve sevgilisi Vanessa ile doyasıya bir hayat yaşamak ister. O, yaşlanacağını düşünür. Ancak bu hastalık önüne engeldir. Doktorların yapacağı bu tedavi ile Wade, kanser hücrelerine karşı tepkime gösterebilecek, DNA’larında değişikliğe sebep olacaktır.Deadpool 1 türkçe dublaj izleTedavi sürecinde birçok işkence seviyesinde acılı, dayanılamayacak şekilde depresif yan etkilere maruz kalır. Ayılıp, bayılan Wade, gözlerini açtığında ise bambaşka bir hale bürünür. O artık bir süper kahraman tadında anti-kahramandır. Gözlerinden lazer çıkartmak mı dersiniz yoksa elastik bir vücuda sahip olmak mı? Akıl almaz yeteneklere sahip olan Wade, bir takım özelliklerini keşfettiğinde intikam duygusu kabarır. Artık o dünyaya namını salmaya hazırdır. Peki bu mutasyon onu ne gibi maceralara sürükleyecek? Hep birlikte Deadpool izleyelim. Hiperizle.com sizlere en iyi içeriği ve kaliteyi sunmak için her daim hizmetinizde.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Komedi tadında aksiyon dolu bir Marvel filmi hayal edin. Hiperizle.com’da Deadpool izle. Harikulade bir yapım diyebilecek misiniz? Hayır. Ancak...
1
0
Genişlet
"Deadpool 1" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?