Fury Türkçe Dublaj izle

Fury izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/06/fury-izle.jpg

Film Adı:

Öfke

Orjinal Adı:

Fury

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 24 Ekim

Bütçe:

$68,000,000

Hasılat:

$211,822,697

İMDb

7.5

Tür

Süre

134 dk

İzlenme

447
10 1 7.5 447

Fury izle. Fury (Öfke) filmi türkçe dublaj ve altyazılı izle. Filmi 4K ve 1080p kalite seçenekleriyle izle. David Ayer, altını ıslata ıslata çizelim. Bu adam harika bir film yapımcısıdır. Genelde Amerikada gçeen çeteler, polis ve suç örgütleri temalı suç filmleri yapımcısıdır. Suicide Squad: Gerçek Kötüler, Yırtıcı Kuşlar ve Bright gibi sinema sektörüne nam salmış efsanemi filmlerden sonra gerçek tarih bağlaştırıp yaşanmış bir hikayeyi filme dökmüş. Şuan o filmin sayfasındasınız ve onun adı Fury.Filme gelecek olursak etkileyici ve savaş filmleri severler arasında iseniz sizi sizden alacak bir film. Fury, Kanlı İkinci Dünya Savaşı sırasında adını bir Sherman tankının lakabından alır. Namlusunun ucunda Türkçe ismi ile hiddet veya öfkeye anlamına gelen Fury yazmaktadır. Tankın kullanım amacını misyon edinmiştir. Ama filmin aksiyon sahnelerin yer aldığı yer ise hırpalanmış, dövülmüş tankın içerisinde sıkı sıkıya bağlı ekip üyeleri.

Fury film özeti

Film, acımasız ve merhametsiz diye adlandıracağımız o tarihi günler olan ikinci dünya savaşının son günlerine gelirken Nisan ayının ortalarında geçiyor. Savaştan yorgun düşmüş askerlerin dışında birçok öğretmen, doktor gibi mesleklerini icra edemeyen insanlar yer alıyor. Artık o kadar bitkin düşmüşler ve alışmışlar ki savaş onlar için rutin bir iş haline gelmiş. Yüzlerinden, ellerinden ve yaralarından kendilerini belli ediyor. Bir kalemi alır gibi bir silahı almak, bir can almak çok kolay hale gelmiş.“İdealler barışçıldır; tarih vahşidir.”Savaş sırasında birçok başarıya imza atmış Fury tankı ekibi,1945 yılında müttefiklerin Almanya’ya son saldırıları ele alınıyor. Kesin bir zafer kazanmayı hedefleyen, elinden geleni ardına koymayan Tank Komutanı Wardaddy (Brad Pitt), topçu Boyd Swan, yükleyici Grady Travis, şoför Trini Garcia ve yardımcı şoför Norman'dan oluşan bir ekibe, müfrezeye liderlik ediyor. Bir operasyon sırasında takım arkadaşlarını kaybeden Wardaddy, beşinci kişi olarak acemi bir asker olan Norman ile yaşadığı ilginç anılar ve olaylar filmde çokça yer alıyor. Müfrezesinde acemi bir askerin aniden ortaya çıkmasıyla karmaşıklaşan çavuş, zaferin yakın olduğunu biliyor ve bunu her ne pahasına olursa olsun başarmaya yemin ediyor. Takma adından da anlaşılacağı gibi, Pitt'in karakteri bir tür zarar görmüş baba figürüdür, aynı ölçüde sert ve hassastır.Operasyon için belirli bölgeleri gezen ekip, Almanya’da savaşın en ince ipliğinin yer aldığı merkez noktada tanklarıyla bir başına kalıyorlar. Kaçmak yerine kalmayı tercih ederek, pusu atıyorlar. Amaç tüm imkansızlıklara ve yeterli mühimmatın olmamasına rağmen geleni geçeni indirmek. Ancak bir sorun var ki savaşacak kişiler 300 kişilik bir mürettebattır.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:6.6
Dublaj
Narvik
İMDb:7.0
Dublaj
Doğu
İMDb:7.3
Dublaj
Kral
Fury izle. Fury (Öfke) filmi türkçe dublaj ve altyazılı izle. Filmi 4K ve 1080p kalite seçenekleriyle izle. David Ayer, altını ıslata ıslata...
2
0
Genişlet
"Öfke" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?