Morbius izle

Morbius izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/05/Morbius-izle-scaled.jpg

Film Adı:

Morbius Yaşayan Vampir

Orjinal Adı:

Morbius

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 1 Nisan

Bütçe:

$70,000,000

Hasılat:

$240,000,000

İMDb

5.2

Tür

Süre

94 dk

İzlenme

416
10 1 5.2 416

Morbius izle. Morbius türkçe dublaj ve altyazılı 4K Full HD izle. Daniel Espinosa'nın yönettiği Morbius, Marvel karakterlerinin ekrana gelen en son üyesi. Jared Leto, yarı bitmiş bir iş için bir ödülü hak etmediğine inandığı için Nobel Ödülü'nü reddeden dahi bilim adamı Michael Morbius'u oynuyor. Meslektaşı ve sevgilisi Dr. Martine Bancroft (Adria Arjona), bunu yaparak kendisini Nobel Ödülü sahibi bir kişinin alacağı tüm fonlardan mahrum bırakacağı konusunda uyarıyor.

Morbius film özeti

Dr. Michael Morbius çare bulunamayan bir hastalığın pençesine düşmüştür. Hastalıkla yaşamaya alışmış, bu kan hastalığına yakalanan dünyadaki tüm insanların yardımına koşmaya çalışır. Fakat elinden bir şey gelmez. Hastalığından kurtulmak için yapmadığı etmediği deney kalmaz. Elini yarasalara yem edip, hastalığına derman bulmaya çalışır. Ta ki o günden sonra Doktor Morbius kayıplara karışır. Morbius izle.Hükümet yetkilileri tarafından kayıp şahıs aramaya devam edilir. Terk edilmiş bir konteyner gemisine sızan ekip, doktoru aramaya başlar. Bu sırada operasyondaki ekip kayıp vermeye başlar. Anlarlar ki bu kişi doktordur. Birçok deney sonucunda kendine ne olduğunu bile bilmiyordur. O artık yaşayan, devamlı kan arayışında olan bir vampirdir. Artık o ölmek üzere olan bir adam iken, dirençli, hiç olmadığı kadar canlanan birisidir. Kemikleri sayılacak, vücudunda morluklar oluşacak kadar hastalığı ilerlemişken, kan ile beslenen Morbius, sanki vücut yapmış gibidir. Ayrıca gücüne güç katmıştır. Hızlı, çevik, gözü pek, kuvvetli ve yarasa tipi gibi gece sonarı olmuştur. O artık gece kuşudur. Başka neler yapabileceği düşünürken, uçabildiği de fark etmiştir.Morbius bu şekilde dirayetli yaşarken bir sınırı olmalı diye düşünür. Fakat hastalığı geçmiş, kontrol artık kendinde olmadığını anlamıştır. O artık gece yaşayan, acımasız, merhametsiz, kan avcısı vampirdir. Morbius’un iki tip kişiliği vardır. Bir kendisi, birde insanların kanını emen kan emicidir. Kontrolü sağlamaya çalışır.Morbius can almaya değil, kendini can kurtarmaya, kahraman olmaya adamaya çalışmaktadır. Deneysel bir tedavi sonucunda karşı karşıya kaldığı bu kötü durumdan nasıl kurtulacak?

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:6.6
Altyazılı
Gülümse
İMDb:4.4
Dublaj
Matriarch
İMDb:4.4
Dublaj
Aporia: Kıyamet Deneyi
Morbius izle. Morbius türkçe dublaj ve altyazılı 4K Full HD izle. Daniel Espinosa’nın yönettiği Morbius, Marvel karakterlerinin ekrana gelen...
3
0
Genişlet
"Morbius Yaşayan Vampir" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?