Ms. Marvel Türkçe Dublaj izle

Ms. Marvel izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/06/Ms.-Marvel-izle.jpg

Film Adı:

Ms. Marvel

Orjinal Adı:

Ms. Marvel

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 8 Haziran

Bütçe:

$50,000,000

Hasılat:

$200,000,000

İMDb

6.7

Tür

Süre

44 dk

İzlenme

534
10 1 6.7 534

Ms. Marvel izle. Ms. Marvel türkçe dublaj ve altyazılı izle. Ms. Marvel dizisi full izle. Kamala Khan, Marvel Comics tarafından yayınlanan Amerikan çizgi romanlarında görünen bir süper kahraman karakteridir. Ayrıca Khan, Marvel'in kendi çizgi romanına yön veren ilk Müslüman karakteridir.Khan, Marvel Evreninde, Jersey City, New Jersey'den, "Inhumanity" hikayesinin ardından İnsanlık dışı genlere sahip olduğunu keşfeden ve sonrasında idolü Carol Danvers'tan Bayan Marvel'in izinden giden karakterdir. Polimorfing yetenekleri olan genç bir Pakistanlı Amerikalıdır.20 yaşındaki genç aktrist Iman Vellani, Marvel Sinematik Evreni (MCU) Disney+ mini dizisi şuan sayfasında bulunduğunuz Ms. Marvel, karakteri canlandırıyor. 2023 yılında ise The Marvels (2023) filminde bu rolü yeniden canlandırmaya hazırlanıyor.Biz ıvırı zıvırı boşverelim. Gelelim asıl meseleye. Marvel'in bir çok çizgi roman karakteri mevcut. Bunlardan bir tanesi de Hanım Marvel. Ms. Marvel 6 bölümden oluşuyor. İlk yayınını verdi ve sizinle paylaşıyoruz. Ancak dizinin özetini de geçmezsek olmaz.

Ms. Marvel dizi özeti:

Kamala Khan, Yenilmezler (Avengers) ile suçluları yakalamaya çalışan bir süper kahraman olmayı hayal ediyor. Onun bir sorunu var. O normal bir genç kızdır. Bir partiye gittiğinde beklenmedik bir sis çöker ve kendisini kendisine olağanüstü hediyeler veren Captain Marvel ile konuşurken bulur. Yakında Kamala, süper güçlere sahip bir süper kahraman olmanın her zaman hayal ettiği kadar kolay olmadığını anlar. Kamala, arkadaşlarını New York'a taşınan bir kötü adamdan kurtarırken, kişisel hayatını yeni kimliğiyle dengelemeyi öğrenmek zorunda.Ms. Marvel türkçe dublaj izleKeyifli ve eğlenceli seyifler. Arkanıza yaslanın, tadını çıkarmaya bakın.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Ms. Marvel izle. Ms. Marvel türkçe dublaj ve altyazılı izle. Ms. Marvel dizisi full izle. Kamala Khan, Marvel Comics tarafından yayınlanan Amerikan...
23
19
Genişlet
"Ms. Marvel" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?