Prey izle

Prey izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/08/prey-2022-izle.jpg

Film Adı:

Predator 5

Orjinal Adı:

Prey

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 5 Ağustos

Bütçe:

$70,000,000

Hasılat:

$130,000,000

İMDb

7.3

Tür

Süre

99 dk

İzlenme

481
10 1 7.3 481

Prey izle. Prey filmini türkçe dublaj izle. Predator geri dönüyor. Ve 1987'deki orijinal Arnold Schwarzenegger aracından bu yana yedinci kez gösterime giriyor. Bu, elbette, bir stüdyo canavarı için yeni bir şey değil. Yine de bu son film Prey, Hulu'da çıkış yapan, olağan varlık en gösterişlinin ötesine geçiyor. Lazerler, patlamalar ve video oyunu şiddetinin olağan bilim kurgu aksiyon gösterisinin dışında, Prey'in anlatacak bir hikayesi var. Güç, onur ve miras ön plana çıkıyor. Prey, adrenalin dolu aksiyona, mükemmel canlandırıcı karakterlere sahip.

Prey film özeti

Komançi savaşçıları, Amerika ülkesinin yerli grubudur. Bundan tam 300 yıl önce yaşayan Komançiler, dünyaya uzay gemileriyle inmeyi başarmış, yüksek teknoloji ile gelişmiş Predator ile savaşmaya and içmişlerdir. O, kötü ruh ile etrafa cehennemi yaşatacak bir karakterdir. Komançi kabilesinde yaşayan Naru, Komançi topraklarına gelen efsane savaşçıyla karşı karşıya kalmaktadır. Naru, azılı ve çok yetenekli bir kadın savaşçıdır. Naru, En efsane avcıların gölgesinde büyümüştür. Onun bileği ve zekası her türlü canlıyı yok edecek güçtedir. Fakat halkını tehdit eden bu korkunç insanüstü varlığa zafer elde edebilecek mi? Yoksa uzaylı diye bahsettiğimiz ırk Komançi kabilesinin sonunu mu getirecek? Predator'a benzeyen Naru, sadece hayatta kalmaya karar vermek istemiyor; kazanmak istiyor. Kendi gücünü kanıtlaması gerek!Prey türkçe dublaj izleYönetmen Dan Trachtenberg ve yazar Patrick Aison, seriye temel oluşturan yeni bir yön veriyor. Hikaye ritüelin basitliğine odaklanırken avcı, yem, av üçlüsü üzerine kurulu. Çevresel çatışmalar gerilime katkıda bulunuyor. Tek amacı tembel bir ölüm olan yorgun karakterler yoktur.En önemlisi, Prey'in içerdiği kültürel mesajdır. Midthunder'ın Naru'su, kendi izini sürme şansı bulan güçlü, zeki bir kadın karakterdir. Naru, en güçlü ya da en zeki olmayabilir. Aslında, korku gösterme konusundaki fazlasıyla insani nitelikleri anında ilişkilendirilebilir. Ancak içindeki ateş, diğerlerini takip etmeleri için işaret eden bir volkan gibidir. Prey, kabileleri yalnızca yardımcı ya da trajik varlık değil, yıldızlar ve kahramanlar yapmak. Bu önemli bir harekettir. Trachtenberg ve Aison, en iyi bilimkurgu öykülerinin evrensel, ilgili gerçekleri içerdiği aksiyomunu bir kez daha kanıtlıyor.Predator dünyasında, kanın kırmızı veya floresan yeşili olmasına bakılmaksızın, güç içeriden gelir. Prey, her ikisinden de bolca pompalar.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Prey izle. Prey filmini türkçe dublaj izle. Predator geri dönüyor. Ve 1987’deki orijinal Arnold Schwarzenegger aracından bu yana yedinci kez...
20
2
Genişlet
"Predator 5" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?