The Batman izle

The Batman izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/08/the-batman-izle.jpg

Film Adı:

Yarasa Adam

Orjinal Adı:

The Batman

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 4 Mart

Bütçe:

$200,000,000

Hasılat:

$770,836,163

İMDb

8.0

Tür

Süre

158 dk

İzlenme

395
10 1 8.0 395

The Batman izle. 2022 Batman filmini türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle 1080p ve 4K full hd izle. Yarasa Adam izle. The Batman serisi bizleri her zaman öfke ve nefrete karşı beslemiştir. Gotham City içerisinde suç çeteleri ve liderlerine karşı Batman’in açtığı her mücadele de öyle böyle kazanması sonucunda içimizdeki gurur ve mutluluk tarif edilemez… İnanılması güç ve bir o kadar da harikulade şekilde her yılsonunda çıkan Batman filmleri haz ve doruğun art arda ilerlemesine ve her filmin kendini izletme arzusuna karşı koyamıyoruz. Warner Bros çocukluğumuzun çizgi filmlerinde çıkan amblemi her gördüğümde içimde her daim güzel filmler izleyebileceğimden alı koyamıyorum. Neyse ki o güzel günler halen daha geçmedi.Warner Bros Pictures, mükemmel ötesi filmler ile her zaman gündeme nal gibi çakılmıştır. The Batman 2022 filminin yapımcığını üstlenerek, deli oğlan Matt Reeves yönetmenliğine bırakmışlardır. Film çok çarpıcı olmasına karşın izlerken karanlık veya loş bir oda da izlenilmesi gerekmektedir. O zaman daha fazla keyif alacağınızı düşünüyorum. Ben gidip güneşte izlemedim tabi ki. Tecrübelerimi aktarıyorum.

IMDB’den kısa özet

Bu tarz filmlerin izlenmeye teşvik edilmesi için fragmanları ve film özetlerini çok kısa tutarlar. IMDB ise bizleri şaşırtmadı ve iki cümlelik yorumuyla baş başa bıraktı.Sadist bir seri katil Gotham şehrindeki önemli ve politikanın başını çeken siyasi şahısları öldürmeye başlar. Batman şehirdeki gizli yolsuzluğunu araştırmak ve ailesinin de içerisinde olduğunu anlaya çok geç kalmıştır. Bu sırada ise Gotham şehrini kötülüklerden kurtarmaya çalışır.Sanmayın ki üç cümle idi. Ben çeviri yaparken daha anlamlı bir hale getirdim.

The Batman 2022 film özeti

Matt Reeves'in The Batman'i sizi Gotham City'nin gölgeleri ve pisliği arasında bir yolculuğa çıkarıyor; Bu 2 saat 55 dakikalık sürükleyici suç-gerilim-destanı hızla ilerliyor.Batman, Gotham şehrinin kararlı bir şekilde korumaya çalıştığını hisseder. Fakat bu onun için başarısız olmuştur. İkinci yılında başarısız olduğunu hissettiğini belirtir; duygusal ıstırabı yüzünde taşır, yorgun düşmüş, halsiz, psikolojisi bozuk, fizikselliği ve eylemleriyle bunun ağırlığını taşır. Kolunu kaldıramayacak dereceye geldi. Yarasa Adam (Robert Pattinson), bu kendinden nefret eden, hırpalanmış Batman'i sanki karakterin derisine kolayca giriyormuş gibi kullanıyor. Bildiğimiz gibi Batman oynamak, iki karakteri oynuyorsunuz demektir. Batman ve Bruce Wayne.Sonunda yarasa adam Bruce Wayne'in maskesini çıkardığını gördüğümüzde, bunun daha önce sayısız kez gördüğümüz tipik milyarder sürümü olmadığı açık. Bu filmdeki Bruce, Gotham halkının beklediği hayırsever iş adamı rolünü oynamakla ilgilenmiyor. Alfred'in olduğu bir sahnede Bruce ona da aynısını söylüyor. Batman kim olduğu konusunda kendini daha iyi hissediyor ve Bruce Wayne daha çok maske gibi hissediyor. Pattinson, Batman ve Bruce Wayne'i oynamanın ritmini yakalayabilen birkaç aktörden biri olduğunu kanıtlıyor.The Batman türkçe dublaj izleBatman filmini izlemeye başladığınız da karşınıza ilk çıkacak sahnede Gotham şehrinin içinden geçecek kötü karakter Riddler ile tanışıyoruz. Şok edici açılışın ardından karanlık, yağmurlu ve kirli Gotham'ın derinliklerine atıldık. O sadist ve hain saldırılar düzenlemeye çalışmaktadır. Saldırılar ile şehrin en önemli iş adamları ve siyasetçilerini öldürmeye başlayan Riddler, Batman’in izini süreceğini anlayacağını biliyordur. Batman ise olay mahallerinde cinayetlerin arkasında bırakılan ipuçlarını takip etmeye başlar.Batman'in Riddler'ın daha fazla cinayet işlemesini engellemesi ve bu süreçte kendi kimliğini de koruması gerekiyor. Bu alçak seri katili bulmaya çalışırken, Batman'in bağlı olduğu davaya karışmak için kendi sebepleri olan kardeşi Kedi Kadın (Zoe Kravitz) olan Selina Kyle'dan yardım alır.Batman, Riddler'ın geride bıraktığı ipuçlarını çözmek zorundadır. Böyle bir şifre, Bruce'u Oswald Cobblepot'a (Penguen) götürür. Yüksek hızlı bir araba kovalamacasının ardından Batman, Cobblepot'u ele geçirir ve bu onu Riddler'ın sırada ne olduğuna dair yeni bilgilere götürür.Ne yazık ki, ortaya çıkardığı planlar, Riddler'ın bir bomba gönderdiği evini içeriyor. Aslında asıl hedef Bruce Wayne’dir. Patlayıcı paketi almak için evde değildir. Ama akıl hocası Alfred’i korumak için çok geç?

Batman intikam ateşiyle yanıyor

İntikam alevleri içerisinde Batman, kendi benliğine dönmek için çabalar. Hırs ve nefreti göğsüne siper eder.The Batman 2022 izleBatman'i takdir eden ve ona güvenen az sayıdaki kişiden biri, kara şövalyenin ortağı olarak kabul edilebilecek Dedektif Gordon'dur (Jeffrey Wright). Hatta suç mahallerini incelemesine ve Riddler'ın kim olduğuna ve bir sonraki hedefinin kim olduğuna dair ipuçlarını ortaya çıkarmasına bile izin veriyor. Bu ikisi arasındaki ilişki hem iyi yazılmış hem de icra edilmiştir. Jeffrey Wright, filmin izin verdiği hafiflik anlarından bazılarını sunuyor. Dedektif Gordon dışında, Selina Kyle (Zoe Kravitz) ile keşfedilen ilişki, film boyunca her karaktere kazanılmış ve saygılı hissettiren hikayelerinin sistematik ritmi nedeniyle organik olarak gelişir.İpuçlarını takip ederken ise yolsuzluk suçlaması ile Wayne ailesi karşı karşıya kalır. Hem ailesini kurtarmaya çalışacak, hem de sadist Riddler’ı yakalayıp, hapse tıkması gerek!

Batman ve Joker ikilisi gün yüzüne çıkacak

İlginç bir sahne ile biten The Batman izle, Riddler’ın hapishaneyi boylaması ve hala mahkumdur. O, Gotham şehrini yerle bir etme planlarının hala geçerli olduğunu ve bu hapishaneden çıktıktan sonra bitirmeyi arzuladoğını belirtir. Konuştuğu mahkum ise Gotham'ın yer altını ve üstünün krokisini beynine kazımış birisidir. Kimliği tam belirgin olmasa da çok belirgin bir gülüşü var. Evet gülüşten bahsediyorum. The Joker bir sonraki Batman filminde bizi karşılayacak.Yüzünü tam olarak görmesek de yönetmen rolü Barry Keough'un (The Eternals) oynadığını doğruladı. Her iki kötü adamı da burada bırakıyoruz ama muhtemelen uzun süre gizli kalmayacağı aşikardır.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
The Batman izle. 2022 Batman filmini türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle 1080p ve 4K full hd izle. Yarasa Adam izle. The Batman serisi bizleri...
1
0
Genişlet
"Yarasa Adam" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?