Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü izle

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/08/Thor-Ask-ve-Gok-Gurultusu-izle.jpg

Film Adı:

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü

Orjinal Adı:

Thor: Love and Thunder

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

Avustralya / 8 Temmuz

Bütçe:

$250,000,000

Hasılat:

$662,422,269

İMDb

6.8

Tür

Süre

118 dk

İzlenme

412
10 1 6.8 412

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü izle. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile izle. Full HD 4K izle. Tanrılar ve canlıların savaşı başlıyor. Yardımsever Thor yine iş başında.Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü'da kim ölür? Nekrosword nedir? Asgardlı çocuklar neden bu kadar önemli? Uzun süredir devam eden MCU'da son çıkan filmle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. Yönetmen Taika Waititi'den Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, kendini En Güçlü İntikamcı (Strongest Avenger) ilan eden bir başka eğlenceli ve renkli macera sizlerle. Şok edici gizlilikleri açığa vurmaktan trajik ölümlere kadar, bu filmden çıkarılacak tonla şey vardı. Bu nedenle, film için farklı incelemelerden başlıyoruz. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü'nü daha fazla açıklamaya ihtiyaç duyan tüm unsurlarına baktık. Film yapımcıları ve yıldızlarıyla yapılan röportajları analiz ettik. Sürekli güncellenen tüm Thor 4 filmi hakkında her şey bu sayfada yer alacak. Bizi takipte kalın.Bu, Taika Waititi'nin ikinci MCU filmi olduğundan, Thor: Ragnarok'un sonundan Avengers: Endgame'in sonuna kadar Thor'un her şeyin özetine göz atın. Bu dönemdeki bazı olaylar arasında Asgard'ın yok edilmesi, evrenin canlı varlıklarının yarısının ortadan kaybolması ve Thor'un Tanrı Bod'unun geçici olarak sona ermesi sayılabilir. Zachary Sosland abimiz bu şekilde bir özet geçti.Waititi'yi filme müthiş bir mizah ve duygu karışımı getirdiği için ayakta değil otururken alkışlıyorum. Ayrıca, Natalie Portman'ın yeni rolünü ki bu kız bir harika diyebilirim. Ayrıca ete buda bürünmüş bir karakter oluşturulmuş. Buda bizleri ekrana kitliyor. Christian Bale'in yeni karakterini tehditkar olarak nitelendirerek başrol performanslarını şahaneydi.Filmi kısaca açıklamak gerekirse Thor, tanrıları yok etmeyi amaçlayan Tanrı Kasabı Gorr (Gorr the God Butcher) ile savaşmak için Valkyrie, Korg ve eski kız arkadaşı Jane Foster'dan yardım ister.

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü filminin özeti:

Odin'in oğlu Thor. Sıradan bir insan olmayan Thor, insanların arasında gezmeyi severdi. O insanlar içerisinde büyümüş ve kendini işine adamış bir canlıydı. Aslında o bir tanrıydı. Ta ki kendini keşfedene kadar. Dünyayı bir çok kez kurtaran Thor, eski kız arkadaşı Jane Foster ile yolları ayırır. Emekli olmak için dünyaya geri döner ve görevinden af ister. O artık normal bir yaşam sürmeye çalışan bir insandır.Karanlık dünyanın en güçlüsü kızını kaybettikten sonra tanrılara karşı amansız bir kan davasına girişir. Kendini Tanrı Kasabı Gorr olarka ilan eden ve ardından taptığı umursamaz tanrıyı bulan bir diğer Tanrı. O, tüm tanrıları yok edebilecek güce kavuşmak ve insanoğlunu amansız bir karanlığa sürüklemek için elinden geleni yapacaktır. Necrosword tarafından seçilen ve gölge yapılar oluşturabilen Gorr, evreni tüm tanrılardan arındırma görevine başlar. Gorr yemin eder. "Tanrıların umurunda olan tek kişi, kendileridir. Size yemin ederim, bütün tanrılar ölecek" diyerek, yüreğini öfke ve kin ile besler.Gorr, Thor'un dikkatini çeker. Birlikte yolculuk yaptığı Galaksinin Koruyucularından ayrılır ve onunla yüzleşmek için Yeni Asgard'a gider. Orada Korg ve Kral Valkyrie ile tekrar bir araya gelir. Ayrıca, hiç bir zaman unutamadığı eski kız arkadaşı Foster ile tekrar birlikteliğin ilk adımını atar.Thor, Mighty Thor, Korg ve Valkyrie güçlerini birleştirirken Gorr'un güçlerine karşı bu yeterli değildir. Bu nedenle Zeus'tan (Russell Crowe) yardım alma umuduyla Olympus'a doğru yola çıkarlar. Bu arada Gorr, Necrosword'ün yanı sıra tanrılara saldırmak için bir yol arar ve Thor ve ekibi önce onu durduramazsa hepsini tek bir hızlı darbede yok edebileceği bir plan yapar. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü izle. Thor, Gorr'u durdurabilecek mi? Bu macera iyi mi yoksa kötü mü bitecek.

Bu Marvel bir harika dostum!

Thor: Love and Thunder, Thor'un 4. sinema macerasına damgasını vuruyor. Bu film onun eski ve yeni müttefiklerle yeniden bir araya geldiğini ve şimdiye kadarki en büyük kötü adamlardan biriyle karşı karşıya geldiğini gösterdi. Thor 4, Thor film serisinde, özellikle Thor ve Foster'ın hikaye arkasındaki bazı yarım kalmış sonları tamamlıyor. Ek olarak, Thor'un Marvel Sinematik Evrendeki (MCU) geleceğinin ne olacağını ortaya koyuyor.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü izle. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile izle. Full HD 4K izle. Tanrılar...
26
25
Genişlet
"Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?