Top Gun 2: Maverick izle

Top Gun: Maverick izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/07/Top-Gun-Maverick-izle.jpg

Film Adı:

Top Gun 2: Maverick

Orjinal Adı:

Top Gun: Maverick

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 27 Mayıs

Bütçe:

$170,000,000

Hasılat:

$1,288,165,348

İMDb

8.6

Tür

Süre

130 dk

İzlenme

654
10 1 8.6 654

Top Gun 2: Maverick izle. Top Gun 2: Maverick 2022 filmi türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile full hd 4k izle. Sene 1986. O zamanlar var mısınız yok musunuz bilemiyorum. Ancak Top Gun ilk o sene de sinemaseverlere sunuldu. Başrol oyuncusu kim miydi? Tom Cruise ve yanındaki oyuncuların adını duyunca ağzınız açık kalacak o yüzden şimdiden kapatın. Tim Robbins, Kelly McGillis, Val Kilmer, Anthony Edwards ve Michael İronside. Aksiyon ve drama ile birleştirip, sağlam bir ekibin oyunculuğuna senaryoyu bırakan isim ise rahmetli Tony Scott. Hızlı geçelim. Tamı tamına 36 yıl sonra Top Gun 2: Maverick izle sizlerle… Ayrıca Jennifer Connelly filme ayrı bir heyecan katmış. Aslında 2017 yılında Cruise filmin için yeşil ışık yakmıştı. Hollywood’a farklı bir heyecan katacağını vurgulayan Cruise, “36 yıl önceki hikâyeye günümüz teknolojisi ile birlikte geçecek bir savaş pilotları filmini canlandıracağını” ifade etti.Top Gun 2'nin kamera önünden ve arkasından ekip üyeleri ve aktörler, şu anda ünlü film müziğini güncelleyecek olan Alman besteci Harold Faltermeyer de dahil olmak üzere devam filmi için geri döndü. Ayrıca ilk filmde olduğu gibi Tom Cruise'un müthiş bir motosikleti sahnesi tekrar karşımızda oluyor. Yeni sürüş ile uçak ile yarışmaya çalışıyor. Bu sahneyi kesinlikle izleyip, heyecana ortak olmalısınız. Bu notlara ek olarak Tom Cruise bu film için savaş uçaklarını kullanmayı öğrenmiştir.

Top Gun 2: Maverick film özeti:

Amerika Deniz Kuvvetlerinin karizmatik ve bir o kadar da başarılı Teğmeni Pete “Maverick” Mitchell, 30 yıl vermiş olduğu kendi benliğinin kesiştiği bir olaya hayatı sürükleniyor. O, ister inanın ister inanmayın asker olmasına rağmen mevcut otoriteye saygısı çok azdı. Her zaman kendi doğrusu doğrultusunda ilerlerdi. Bu onun hayatında sınırları zorlamasına sebep oldu. Hız tutkunu Maverick, test pilotu olmak için Hava Kuvvetlerine başvuru yapar.Maverick, ses hızının 10 katı hızla uçan savaş uçağı F-18’lerin eğitimi ister. Ondan önce prototip uçaklarda hız tutkusunu ateşlemeye başlar. O, yeteneğini prototip uçakla gösterir. (Bu sahneyi izlediğinizde anlayacaksınız.) Amacına ulaşmak için uçak ile adeta dans eder. Kuşlar gibi uçar. Fakat bu onun sonu olabilirdi ki uçağı düşürür. Buda orduda karakterini sorgulatmaya kadar gider. Bu durum onu emekli edebilecek miydi? Diyebiliyorduk. Fakat ona ceza olarak Top Gun gizli örgüte savaş pilotu eğitimi verilmesi istenir. Müfrezedeki personelleri eğitebilmek için çok emek harcaması gerekiyor. Maverick, bu durumdan memnun kalmasa da emeklilik hayatı onun hayali değildi. Kendini hız tutkunu olarak tanıtan Maverick, kokpit içerisinde olmak isterken kendini öğretmen olarak görüyor. Bu durumda da bazen kafayı yemek durumunda kalıyor. İmkansız bir görev ile karşı karşıya kalan Maverick, kendinin ne kadar cesur, ne kadar bilgili olduğunu kanıtlamak için kollarını sıvar. Eğitmen olmaya kendini adar.Top Gun 2 Maverick türkçe dublaj izleKabaca, görev basit geliyor. İsmi açıklanmayan bir düşman bir uranyum tesisi geliştirdi. Maverick, kendisine katılmak için eğittiği acemilerle birlikte onu yok etmekle görevlendirildi.Ancak yetiştireceği müfrezedeki pilotların kullanacağı savaş uçakları F-18'ler, düşmanın beşinci nesil savaş uçaklarıyla boy ölçüşecek. Maverick, başarılı olmaları için görevi 2 dakika 30 saniyeden daha kısa sürede tamamlanması gerektiğinin farkındadır. Çünkü muhtemelen düşmanın radarına girecek ve aksi takdirde yok edileceklerdir. Bu imkansız bir görev gibi görünüyor. Top Gun 2: Maverick görevden sağ kurtulabilecek mi? Yoksa o ve pilotları zamansız bir son mu buluyor?

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Top Gun 2: Maverick izle. Top Gun 2: Maverick 2022 filmi türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile full hd 4k izle. Sene 1986. O zamanlar var mısınız...
7
4
Genişlet
"Top Gun 2: Maverick" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?