Venom 2 izle

Venom 2: Zehirli Öfke izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/08/venom-2-izle.jpg

Film Adı:

Venom: Zehirli Öfke 2 izle

Orjinal Adı:

Venom 2: Let There Be Carnage

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 15 Ekim

Bütçe:

$110,000,000

Hasılat:

$560,000,000

İMDb

6.9

Tür

Süre

97 dk

İzlenme

329
10 1 6.9 329

Venom 2 izle. Venom 2 türkçe dublaj izle. Örümcek Adam serisini sevmeyen yoktur. Hele ki Örümcek Adam: Evden Uzakta ve Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok filmlerini izleyen birisi olarak 2022 filmleri baş tacımız olacaktır. Çünkü teknoloji geliştikçe bilim kurgu filmleri de kendinden hayli bir yol alıyor. Neyse konumuzda dönelim. Aslında konunun en başına dönelim! Venom adlı karakter, bizim ensemizde hissettiğimiz Marvel Comics’in 1988 yıllarında ortaya çıkmış çizgi romandır. Venom, simbiyoz diye tabir edilen iki canlının tek bir organizmada yardımlaşarak tek vücutta yaşamasıdır. İkisi de birbirinin farkında olup, birbirini anlamaktadır.

Venom ne demek?

Venom, zehir olarak tabir edilir. Bunun nedeni ise örümceğin öfkelendiğin de zehrini akıtmasıdır. Venom karakteri ise bu sebeple çok öfkelidir. Yani karakteri izlerken öfkeyi adeta hissederiz. Süper kahraman olan Venom, Örümcek Adam gibi uzaylı görüntüsü ile ve göğsündeki kocaman örümcek amblemi ile tanınır. O hırçın ve bir o kadar da korkunçtur.2018'de Venom'un piyasaya sürülmesinden bu yana, içimdeki bu öfke artıyor. Venom 2: Zehirli Öfke'de bir sahnede doruğa ulaştı. Ne yazık ki spoiler olduğu için derine inemiyorum. Ama filmde yanlış olan her şeyi kapsıyor. Onlar kazançlı bir amaç için bir araçtır. Sevdiğim ve büyüdüğüm karakterler bu filmlerde yok. Yerine koydukları şey öz ya da keyif veren bir şey olsaydı ne iyi olurdu. Ama değil. Bana sunulanlar o kadar aşağılık ki yutulması acı bir hap oluyor. Film de kargaşa çok var. Sadece Marvel Stüdyosu, kasasındaki paraya daha çok para katması için yapışmış bir film. Bunu da görüyoruz. Tüm eski karakterleri ortaya döktüler. Kimisinden iyi bir film çıktı. Aynı Örümcek Adam gibi. Ama kimisinden de kötü bir film sinemaseverler ile buluşturuldu. Kötü filmi söylemeyeceğim.Sanırım bu filmlerde Venom'un tasarımından nefret ettiğim sonucuna vardım. Sanırım onunla ilgili bir şeyler ters gidiyor. Belki biraz fazla özen gösterilmeli? Bilmiyorum, sadece gözlerime batıyor. Şuan ki Venom 2 yerine çizgi romanlardaki karakterin tasarımına bakarsanız, harika görünüyor. Gerçekten eşsiz bir tasarım.Filmin berbat olduğunu ve birçok eleştirmen tarafından 1-3 arasında bir not aldığını söylemeden geçemeyeceğim. Ancak onların hemfikri olan tek konu ise ilk filminden daha iyi olmasıdır. Eğer benim gibi sadece bilim kurgu filmlerinin ilerlemesinden hoşnut duyuyorsanız, kesinlikle izlemelisiniz. Fakat şunu da belirteyim ki sahip oldukları ekibin bundan çok daha iyi bir şey yapabileceği düşünüyorum. Ayrıca Woody Harrelson ise tam bir hikaye çıktı. Geçmiş filmlerinde harika roller ile tanıdığımız Woody, neden Venom’da oynamaya karar verdi. Anlamış değilim. 10 üzerinden puan vermem gerekirse tam olarak 6 veririm.

Venom 2 film özeti

Hapishanenin en güçlüleri bizleri konut edecek. Cletus Kasady ve Shriek hapishaneden kaçma planları içerisindedir. Eddie Brock ise artık eski hayatına dönmek istiyordur. Venom ile duygusal bağlamda parçalanmak üzeredir. O geçmişte olduğu gibi gazetecilik işine sarılıp, mutlu ve huzurlu yaşamak istemektedir. Venom ise tam tersini düşünür. Gece gündüz kötü adamlara karşı komik ve güldürücü bir şekilde savaşır ve beslenmesine de dikkat etmek zorundadır.Venom 2 türkçe dublaj izleCletus, seri katildir. Bu seri katil idam ile cezalandırılır. Fakat Cletus yonca yaprağına mı sahiptir bilinmez ama başarısız bir idamdan kurtulmuş olur. Hapishaneden de kaçmayı başarmıştır. Eddie ise bunu avantaja çevirir ve bu seri katil ile gazetecilik rolünde röportaj yapmak ister. Bu onun kariyer basamaklarını daha tepeye çıkarak bir hamle olacaktır. Ne yazık ki herkesin düşündüğü bir hayat beklenmez. Düşündüğü gibi olmayacaktır. Eddie, Cletus ile tanışır ve kocaman bir macera ile karşı karşıya kalır. Venom 2 izle ki nasıl film yapılır gör.Imdb ise özeti ise; “Eddie Brock hala şekil değiştiren dünya dışı Venom ile birlikte var olmak için mücadele ediyor. Dengesiz seri katil Cletus Kasady de uzaylı bir ortakyaşama ev sahipliği yaptığında, Brock ve Venom, onun terör saltanatını durdurmak için farklılıklarını bir kenara bırakmak zorundadır.” bu şekildedir.Amerika’da 2022 yılı için Hawaii Film Eleştirmenleri Derneği, Yılın En Kötü Filmi alanında Venom 2’yi aday gösterdi. Ayrıca İngiltere’de Hisdistan Film Gazetecileri Derneği, en iyi oyuncu performans ve seslendirme için Tom Hardy aday gösterdi. Sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz. Film çok eleştiri aldı ve almaya devam ediyor. Gelecek günlerde ödüllerin durumlarına göre bu sayfa güncellenecektir. Takipte kalın.

Venom 2 birkaç kritik yorum

90 dakika sert geçti. Uzun ve yorucu geldi. Yüzünüzde "EĞLENMELİSİNİZ" diye bağıran bir film. Şakaları ile babanızın gözlerine devirmesine neden oluyor. Fakat 2022 filmleri arasında bilim kurgunun vazgeçilmezleri arasına girebilir. Başka bir konu ise Venom 2: Zehirli Öfke olarak filmin geçmesidir. İngilizce olarak Venom: Let There Be Carnage, Venom karakterinin iç dünyasını yansıtmaktadır ve filmin gerçek ismi Venom: Katliam Olsun Türkçe olarak çevrilmesi gerekmektedir.Tıpkı Venom 1’de olduğu gibi Venom 2, önceki ortak görünümlerinin biraz daha yumuşak bir versiyonu olan Eddy olarak Tom Hardy ve Venom olarak Tom Hardy. Woody Harrelson, rolünde gördüğüm en kötü performanslardan birini sergiledi. Peruk korkunçtu. Hapishanedeyken, Heath Ledger'ın Joker'ini kanalize etmeye çalışıyormuş ve bunda korkunç bir iş çıkarmış gibi görünüyordu. Bu sefer kötü bir Örümcek Adam soygunu gibi hissetmek yerine daha keyifli bir Hulk filmi gibi geldi. Ve tıpkı Hulk'ta olduğu gibi, yenilmez kaslı düşmanıyla savaşırken, sadece kontrol edin. Bahis yok. Gerginlik yok. Sadece rastgele bir şey kötü adamı kolayca gönderilebileceği bir boyuta indirene kadar uzun bir bekleyiş var. Sadece bir komedi olarak düşünürseniz bundan çok daha fazla keyif alacaksınız. Çizgi roman filmi değil. Sadece bir tuhaf komedi olarak olaya bakacaksınız.Aslında bir isyan yaşadım ve bundan zevk aldım. Venom: Zehirli Öfke 2 Full HD 4K izle.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Venom 2 izle. Venom 2 türkçe dublaj izle. Örümcek Adam serisini sevmeyen yoktur. Hele ki Örümcek Adam: Evden Uzakta ve Örümcek Adam: Eve Dönüş...
4
2
Genişlet
"Venom: Zehirli Öfke 2 izle" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?