Yırtıcı Kuşlar Türkçe Dublaj Full izle

Yırtıcı Kuşlar izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/06/yirtici-kuslar-turkce-dublaj-izle.jpg

Film Adı:

Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn)

Orjinal Adı:

Birds of Prey

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 7 Şubat

Bütçe:

$84,500,000

Hasılat:

$201,872,791

İMDb

8.4

Tür

Süre

99 dk

İzlenme

411
10 1 8.4 411

Yırtıcı Kuşlar izle. Yırtıcı Kuşlar (Birds of Prey) türkçe dublaj ve altyazılı izle. Filmi 4K Full HD izle. Suçluların en güzel, nadide palyaçosu Harley Quinn… O eskiden Gotham City'deki Arkham Asylum'da umut verici bir psikolog ve stajyerdi. Çalışkan ve geleceğe umutla bakan normal bir insandı. Oda evlenmek, çoluk çocuğa karışmak istiyordu. Joker olarak bildiğimiz kötü karakter ile kısa ve yakın bir ilişki şansı yakaladı. Eski adıyla Dr. Harleen Quinzel, suçlulara karşı içinde farklı tutkular besliyordu. Hele ki bu karakter Joker olunca iş değişti. Kurnaz ve şakalarıyla her zaman ön planda olmayı seven Dr. Harleen için bu ilişki kötüye gitti.Bazen aşk insanlara çılgınca şeyler yaptırabilir. Diğer zamanlar? Onları tamamen delirtiyor. Joker’e olan sevgisi takıntılı hale geldi. Akıl hastanesine düştü. Joker ise bu durum karşısında eridi. Bir gece ansızın geldi ve Harley Quinn’i gönlünün tahtına oturttu. Quinn, Gotham City’de kötü adamların derneğine üye oldu ve işler artık bu saatten sonra sarpa sardı. O artık suçluların palyaço prensesi idi. kısmen çok yönlülüğü, tatlılığı ve hayata neşeli ama dengesiz bakış açısı sayesinde DC Evrenindeki en popüler süper kötülerden biri haline geldi.Ne de olsa Harley'nin dediği gibi, biraz çıldıracaksanız, arkanıza yaslanıp yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz!Gel gelelim turşu nasıl yapılır? Bal nasıl dökülür? Harley Quinn, Joker’den nasıl ayrılır?

Joker artık tam bir maskara

Yırtıcı Kuşlar, Joker’den ayrılan ve prangalarını atan bir Harley Quinn filmidir. Kısacası ayrılık filmidir. Yok üzülmeyin. O Artık özgür bir kuş. Bu, Harley Quinn'in (Margot Robbie, Suicide Squad'daki rolünü yeniden canlandırıyor), Batman'in en azılı kötü adamı Joker'e düşen bir psikiyatrist olarak geçmişini animasyonlu bir önsöz aracılığıyla açıkladığı ilk dakikadan itibaren açıkça görülüyor. İstismarcı ilişkilerinin sona ermesine yol açan karmaşık olaylar dizisinden esintiler geçer. Joker’den ayrılan Quinn, artık özgür bir yırtıcı kuştur. Kendini sokağa atar ve çılgınlarca, kendine has şımarık hareketleriyle gününü gün etmeye devam eder.Film, Quinn ve diğer DC Comics anti-kahramanları arasında büyük bir ekip gibi görünmek için tasarlandı. Ancak gerçekte, hikaye tamamen Harley'e ve artık Joker'in koruması altında olmadığı için ondan intikam almak isteyen birçok kişiye odaklanıyor. Bu kin besleyenlerin başında, Gotham Şehri yeraltı dünyasının köşesini genişletmeye bakan, karikatürize edilmiş kibirli ve sahiplenici bir suç lordu olan Roman “Black Mask” Sionis var. Sürücülerin birini öldüren Quinn, Black Mask tarafından yakalanır. Sionis, Quinn'i yakaladığında, tek bir teklifte bulunur. Quinn’in kendi hayatını kurtarması için ona bir şans verir. Elmas karşılığında hayatını bağışlayacağını söyler. Onu yine de öldürmeyi planladığı için, Sionis ayrıca elması almak için Gotham'daki tüm ödül avcılarını da tutar.

Birds of Prey ekip ruhu başlıyor

Yırtıcı Kuşlar’ın ana oyuncularını tanıttığı ve bir araya getirdiği bu hazine avı sayesinde: Cassandra Cain elması tesadüfen bulan bir yankesicidir. Helena " Huntress" Bertinelli, elmasın peşindeki bir suikastçıdır. Dinah “Black Canary” Lance, Sionis'in patronuna sırt çeviren bir çalışanıdır ve Dedektif Renee Montoya her şeyi bir araya getiren polistir.Cassandra ile Quinn gönül köprüleri oluşturur. Genç kızı öldürmek ve elmasın yerini öğrenmektense, onu savunmayı tercih eder. Kanatlarının altına alarak, korumaya çalışır. O artık Harley Quinn’in küçük prensesidir. Black Mask’e savaş ilanı verir. Ya kazanacaklar ya kaybedecekler. Onlar Yırtıcı Kuşlar!

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Yırtıcı Kuşlar izle. Yırtıcı Kuşlar (Birds of Prey) türkçe dublaj ve altyazılı izle. Filmi 4K Full HD izle. Suçluların en güzel, nadide...
4
1
Genişlet
"Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn)" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?