Black Panther: Wakanda Forever izle

Black Panther: Wakanda Forever izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/10/Black-Panther-Wakanda-Forever-izle.jpg

Film Adı:

Black Panther: Yaşasın Wakanda

Orjinal Adı:

Black Panther: Wakanda Forever

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 11 Kasım

Bütçe:

$200,000,000

Hasılat:

Belirsiz

İMDb

9.0

Tür

Süre

161 dk

İzlenme

274
10 1 9.0 274

Black Panther: Wakanda Forever, sinema sektörüne hızlı giriş yapmakta çok ısrarcı oldu. Şöyle ki filmin ilk fragmanı yayınlandığında 24 saate 170 milyon ve üzeri görüntüleme elde ederek, büyük bir ilgi gördü. Ayrıca rakiplerine de göz kırptı. İlk filmin fragmanı ise 70 milyon izlenmişti. Black Panther 2018 yılında bence en iyi filmler arasına giremeyecek kadar da kötüydü.

Kaybımız büyük, acımız tarifsiz

Filmi detaylı incelemeden önce Black Panther ilk filminde başrol oyuncusu olan Chadwick Boseman neden ikinci filmde yok diye serzenişte bulunmayın. Ne yazık ki dünya temiz kalpli, nur yüzlü Chadwick’i gözyaşları ile uğurladı. Genç yaşta bu da mı gelecekti başımıza demeyin. 43 yaşında kolon kanserinden hayatını kaybetti. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınları ve sevdiklerine baş sağlığı diliyoruz.Black Panther’i izleyenler, Wakanda Forever’i büyük bir heyecanla beklediğinin farkındayım. Çünkü ilk filmin tadı damağımızda kalmıştı. Vibranyum denen nadir bir maden sayesinde dünyanın en gelişmiş teknolojiye sahip Afrika’nın bir ülkesindeyiz. Eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan ve kral olmak için ülkesine dönen genç bir adam vardı. Kral babasının ölümü ve düşmanlarının çoğalması ile genç kral, tedirgindi. Ancak kendine güvendi ve başardı. O, Kara Panter!

Black Panther 2: Wakanda Forever özeti

Sessiz, sakin gelişen bir ırk düşünün. Dünyadan uzak, gölgeler sayesinde görünmez. Nesilden nesile soyunu çoğaltıp kendi yağında kavrulan. İnsanlık tarafından bilinmeyen bir maden sayesinde teknolojide çığır açmış ve devamlı gelişen ve üreten bir bölge var. Black Panther’in babasının ölümünün ardından yeni çıkışmış bir savaş var. Kral T’Chaka’nın yasını tutmaya çalışan Wakanda insanları, bir boşlukta savruluyor. Tutana aşk olsun!Black Panther 2 izleRahmetli kralın kemikleri sızlayacak. Vibranyum ile zenginleşen ve akıl almaz teknolojiye sahip Wakanda, yeni bir düşman ile karşı karşıya geliyor. Onun adı Namor. Kayıp şehir Atlantis’in prensi Namor. Maya kökenli bir uyarlığın lideri ve o vibranyumu istiyor. Bu maden sayesinde gücüne güç katacak ve sadece suyun altında değil. Artık karada da insanlığa hükmedecek. Peki, buna kim dur diyecek? Black Panther 2, heyecan verici bir serüvenin içerisine hapsediyor.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Black Panther: Wakanda Forever, sinema sektörüne hızlı giriş yapmakta çok ısrarcı oldu. Şöyle ki filmin ilk fragmanı yayınlandığında 24...
3
0
Genişlet
"Black Panther: Yaşasın Wakanda" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?