Don't Look Up izle

Don’t Look Up izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/04/dont-look-up-izle.jpg

Film Adı:

Sakın Yukarı Bakma

Orjinal Adı:

Don't Look Up

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 24 Aralık

Bütçe:

$76,000,000

Hasılat:

$550,000,000

İMDb

7.2

Tür

Süre

138 dk

İzlenme

394
10 1 7.2 394

Don't Look Up izle. Don't Look Up (Sakın Yukarı Bakma) türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile full HD 1080p tadında izle. Film konu itibariyle dünya siyaset ve politikanın nasıl ilerlediğini gün yüzüne çıkarmıştır. İnsanlığın yukarıdan nasıl yönetildiğini, kimilerinin zenginlik için neler yapabileceğini komedi ve gerçekçi bir drama şeklinde yansıtılmıştır. Sloganı, gerçeklerden olası olaylara dayalı (Based on truly possible events) kısaca özetlemiştir.

Don't Look Up filmin konusu

Astronomi yüksek lisans öğrencisi Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) ve profesörü Dr. Randall Mindy (Leonardo DiCaprio), güneş sistemi içinde yörüngede dönen bir kuyruklu yıldızı şaşırtıcı bir şekilde keşfederler. Keşfetmenin mutluğunu yaşarken, olasılıkları hesaplarlar. Çarpıcı gerçeklikle yüzleşirler. Kuyruklu yıldız hızlı bir şekilde dünyaya doğru gelmektedir. Buda dünyanın sonu geldi demektir. Bu sorunu herkese kaos çıkartmaktan yansıtmak isterler. Fakat kimse umursamaz. İnsanları Everest Dağı büyüklüğünde bir gezegen katili hakkında uyarmanın, gezinmek için elverişsiz bir gerçek olduğu ortaya çıkar.Dr. Oglethorpe'un yardımıyla Kate ve Randall, onları seçim arefesinde olan bir Başkan olan Orlean'a çıkarır. Onun dalkavuk oğlu ve Genelkurmay Başkanı Jason'ın ofisine alıp götüren bir medya turuna çıkarlar. Brie ve Jack tarafından sunulan sabah programı olan The Daily Rip'e Randall ve Kate katılır. Kendilerini beklemedikleri bir programda bulurlar. Düşündüklerini açıklamakta zorlanıp, fevri davranışlar sergilerler.Kuyruklu yıldızın etkisini göstermesine sadece altı ay kalmıştır. Çok geç olmadan sosyal medya takıntılı topluluğun dikkatini çekmek için şaşırtıcı derecede komik olaylar yaşanır. Dünyanın gerçekçiliğini ortaya koyan durumlar ile karşılaşırlar. Siyasi propagandasına dünyanın sonunun gelmeyeceğini alet ederek, onları kendisinin kurtaracağını savunan bir başkan, zenginliğine zenginlik katacak bir iş adamı tüm düzeni değiştirir. Sizce tüm dünyayı yukarıya baktırmak için ne gerekiyor? Bu çarpıcı Don't Look Up filmini kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz.Film hakkında bazı yorumlar şu şekildedir:Muhteşem performansları ve izleyicisinden talep eden bir mesajı olan ne kadar ilgi çekici bir film. Ayrıca mevcut toplumlarımızı ve iklim değişikliği de dahil olmak üzere afetlerle yüz yüze geldiğimizde nasıl hazır olmadığımızı yansıtmayı da başarır. Parça parça sevdim!Bu film, komedi ve drama arasında bir yerde benzersiz bir ton yakalıyor, ancak sonuçta her ikisinde de düşük performans gösteriyor.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:4.9
Dublaj
Asteriks ve Oburiks: Orta Krallık
İMDb:7.1
Dublaj
Hayalet Avcıları: Öteki Dünya
İMDb:5.2
Dublaj
David ve Elfler
İMDb:6.4
Dublaj
She-Hulk
Don’t Look Up izle. Don’t Look Up (Sakın Yukarı Bakma) türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile full HD 1080p tadında izle. Film...
3
4
Genişlet
"Sakın Yukarı Bakma" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?