Eternals türkçe dublaj izle

Eternals izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/06/Eternals-izle.jpg

Film Adı:

Eternals

Orjinal Adı:

Eternals

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 5 Kasım

Bütçe:

$200,000,000

Hasılat:

$402,064,899

İMDb

7.3

Tür

Süre

156 dk

İzlenme

487
10 1 7.3 487

Eternals izle. Eternals türkçe dublaj ve altyazılı seçenleriyle Full HD 4K ve 1080p izle. İnsanlık, sonsuzluk, gezegen, samanyolu, galaksi... Varoluş veya yok oluş. Aklımıza bu tarz hikayelerin senaryoya döküldüğü bir çok film geliyor. Bunlardan bazıları Thor, Batman, Örümcek Adam Eve Dönüş Yok ve Yırtıcı Kuşlar gibi daha nicesi. İnsalık kötü güçler tarafından ele geçirilir yada ele geçirilmeye çalışılır. Bir bakarsınız tak süper kahramanlar veya iyi varlıklar ortaya çıkar. Birden bire herşey değişir ve kötülüklere savaş açılır. Kahramanlar ilan edilir ve masumiyet dolu, herkesin iyi bir dünya dilediği bir gezegen görünür. Lafı fazla uzatmak istemiyorum. Siz olayı anladınız.Karşınızda Marvel Sinematik Evreni'nden bir film daha. Marvel Comics, çizgi roman karakterlerini bir bir ortaya çıkarıyor. Daha ne çıkabilir diyorsunuz? Daha neyi düşünmemişlerdir. Ancak dünya geçmişi o kadar geniş ki eskiden çizgi roman diye ikinci dünya savaşı tarihlerinde okutulan dergiler, şimdi gün yüzüne çıkıyor ve bizlere son yılların en iyi teknolojileri ile harmanlanıp, harikulade senaryolar ile önümüze sürülüyor. Ama ilk paragrafta anlatmak istediğim gibi hep sığ bir senaryo... Varoluş yada yok oluş. Tarafını seç!

Eternals film özeti:

Bir varmış bir yokmuş. Allah'ın kulu çokmuş. evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, develer tellal iken, pireler berber iken... Neyse Eternals, Ebediler veya sonsuzlar olarak türkçeye çevrilebilir. İnsanlığın dünyaya adım atmadığı dinarzorlar zamanı mı dersiniz. Yoksa hiç bir canlının ayak basmadığı çekirdek zamanı mı dersiniz. Siz karar verin. Olağanüstü güçlerin yeryüzünden değil gökyüzünde olduğu zamanlarda dünyanın daha yeni yeni geliştiği zamanlarda Eternals adında bir grup varlık yer almaktadır. Bunların niyeti dünyayı savunmak. Diğer bir deyiş ile dünyanın yok olmamasını sağlamaktır.Celestials grubu samanyolu galaksisinde gezegen gezegen gezerek, çeşitli türde deneyler yapar. Bu sonuçlar ile çeşitli canlılar elde edip, salıverirler. Deneyler sonucunda insanları Eternals ve Deviantlar türlerini elde ederler. Dünya artık Bu türler ile donatılmaktadır. Eternals grubu az önce bahsettiğimiz gibi mükemmel güçlere sahip, güzel görünümlü, daima iyiyi düşünen ırktır. Deviantlar ise binbir türlü renklere sahip, birbirine hiçbir zaman benzemeyen, normalin dışında bir görünüme sahip kötü türdür. Günün birinde Deviantlar ile Eternals grubu savaşır ve kazanan taraf Eternals olur.Eternals, Deviantların yok olduğunu düşüne dursun. İnsanların çağ atlamış, gelişmiş ve teknolojiyi bir o kadar akıllı kullandıkları 2021 yılında, Eternals grubunun geri çekilip sadece dünyayı seyrettiği zamanlardayız. Eternals, arada bir dünyaya iner ve insanların arasına karışır. Kötü bir durum söz konusu olmadığı taktirde hiç bir müdahalede bulunmazlar. Deviantlar tarihin tozlu raflarında yer alırken, ortaya çıkarlar. Onlar, dünyayı kötülüğünün hakim olmasını isterler. Artık Eternals'ın geri dönme vakti gelmiştir.

Eternals olağanüstü varlıklar:

Thena (Angelina Jolie); Eternals'ın en ölümcülüdür ve insanüstü reflekslere sahiptir. Küstah, asi ve kuralları çiğnemeye eğilimlidir ve büyük bir sır taşır.Sersi (Gemma Chan); Eternals casusudur ve psişik güçleri vardır. Görevi onların sırlarını korumaktır, ancak insanlar arasında yaşamaktan zevk alır ve ailesinin varlıklarını dünyaya ifşa etmesini ister.Dane Whitman (Kit Harington); EÖğrenen bir arkeologdur. Sersi anılarını silmek için gönderilir, ancak bunun yerine aşık olurlar ve Sersi'yi Whitman ve ailesi arasında bölünmüş halde bırakırlar.Ajak (Salma Hayek); Eternals lideridir ve iyileştirici güçleri vardır. Ebedileri ailesi olarak görüyor, özellikle de kendi çocuklarına sahip olmalarına izin verilmediği için.Ikaris (Richard Madden) En güçlülerindendir ve kozmik enerjiyi manipüle edebilir. Ailesine sadık ve koruyucudur ve kendilerini misyonlarına şiddetle adamıştır.Gılgamış (Don Lee); En güçlülerindendir ve insanüstü bir güce ve dayanıklılığa sahiptir. İri cüssesine rağmen duyarlı ve esprili ve diğerlerini çok önemsiyor.Makkari (Lauren Ridloff); Gözcüdür ve insanüstü bir hıza sahiptir. Görevi, insanlar ve gezegen hakkında bilgi depolayarak dünyayı dolaşmaktır. Sağır, dilsiz ve işaret diliyle iletişim kurar.Kingo (Kumail Nanjiani); Esprili ve eğlenceyi seven dövüşçüsüdür. Diğerleri Dünya'da mütevazı bir hayat sürmeyi seçmişken, Kingo yeteneklerini dünyaca ünlü bir Bollywood film yıldızı olmak için kullandı.Phastos (Bryan Tyree Henry); Muciddir. Grubun en mantıklısı ve bir zamanlar çok iyimserdi, ancak o zamandan beri insanlığa olan inancını kaybetti. O eşcinseldir.Sprite (Lia McHugh); Hikaye anlatıcısıdır ve yanılsamalar yaratabilir. Bir çocuğun vücudunda kalıcı olarak hapsolmuş olmasına rağmen, iyimser bir tavır sergilemektedir.Druig (Barry Keoghan); En tehlikelisidir ve insanların zihinlerini, özellikle de korkularını kontrol edebilir. Diğerlerinin aksine, insanları küçümsüyor ve kendi planları var.Artık savaş başlamıştır. İyilik veya kötülük kazanacak. Tarafınızı seçin! Uzay Tanrılarının Mezarı kimlerin eline geçecek?

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Eternals izle. Eternals türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle Full HD 4K ve 1080p izle. İnsanlık, sonsuzluk, gezegen, samanyolu, galaksi…...
12
1
Genişlet
"Eternals" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?