Deniz Canavarı izle

Deniz Canavarı izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/07/deniz-canavari-izle.jpg

Film Adı:

Deniz Canavarı

Orjinal Adı:

The Sea Beast

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 8 Temmuz

Bütçe:

$150,000,000

Hasılat:

$550,000,000

İMDb

7.2

Süre

115 dk

İzlenme

354
10 1 7.2 354

Deniz Canavarı izle. Deniz Canavarı (The Sea Beast) çocuk animasyon filmini türkçe dublaj izle. 2022 Animasyon filmleri izle. Netflix ve filmleri… Netflix kelimesinin altını mı çizelim yoksa üstünü mü? Harikulade yapımlar ile daima karşımıza çıkıyor. Netflix, animasyon dünyasında dalgalar yaratıyor ve biz bunun için buradayız. Biz film canavarlarıyız.

Deniz Canavarı film özeti

Deniz Canavarı, canavarların bol olduğu ve deniz canavarı avcılarının önlerine çıkan tek şey olduğu bir zamanda geçen bir macera filmi. Korkunç canavarların denizlerde dolaştığı bir çağda, canavar avcıları ünlü kahramanlardı ve hiçbiri büyük Jacob Holland'dan daha sevilen değildi. Film, kahramanca çabalarıyla herkes tarafından sevilen efsanevi bir deniz canavarı avcısı olan Jacob Holland'ın hikayesini anlatıyor. Maisie Brumble adlı genç bir kızın gemisine saklanıp korkunç bir deniz canavarıyla beklenmedik bir dostluk kurmasıyla Holland'ın hayatı alt üst olur. Ve şimdi Holland, keşfedilmemiş sulara yolculuk etmek ve ortaya çıkan canavarlarla yüzleşmek için küçük kızla birlikte hareket etmelidir.The Sea Beast, ilk olarak 2018 yılında Jacob and the Sea Beast adı altında duyuruldu. Film Nell Benjamin ve Chris Williams tarafından yazılmıştır. Williams ayrıca filmi yönetti ve Jed Schlanger ile birlikte Melissa Cobb'un baş yapımcı olarak yapımcılığını üstlendi.

Deniz Canavarı hakkında yapılan bazı yorumlar

Amerikan stüdyolarının yeni animasyonlar sunmak için mücadele ettiği bir zamanda, Netflix, değerli dersleri vaazlarla sadece hafifçe lekelenen bir dönem destanıyla onların altını oydu.Deniz Canavarı, dünyası o kadar gerçekçi işlenmiş, o kadar detaylı ve fiziksel ki çoğu zaman bir canlı aksiyon macerası gibi geliyor. O kadar etkileyici ki sizi deniz canavarlarına inandırabilir.Bu yeni animasyon macera filmi hakkında daha fazlasını öğrenmek için heyecanlı mısınız? Hemen Deniz Canavarları izle.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:5.7
Dublaj
Süper Kahramanlar Birliği
İMDb:9.0
Dublaj
Avatar 2: Suyun Yolu
İMDb:7.5
Dublaj
Kırmızı
İMDb:6.5
Dublaj
Spirit: Özgür Ruh
Deniz Canavarı izle. Deniz Canavarı (The Sea Beast) çocuk animasyon filmini türkçe dublaj izle. 2022 Animasyon filmleri izle. Netflix ve filmleri…...
5
1
Genişlet
"Deniz Canavarı" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?