Spirit: Özgür Ruh izle

Spirit: Özgür Ruh izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/08/spirit-ozgur-ruh-izle.jpg

Film Adı:

Spirit: Özgür Ruh

Orjinal Adı:

Spirit Untamed

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 16 Temmuz

Bütçe:

$30,000,000

Hasılat:

$42,717,215

İMDb

6.5

Süre

88 dk

İzlenme

320
10 1 6.5 320

Spirit: Özgür Ruh izle. Spirit: Özgür Ruh animasyon filmi, türkçe dublaj ve 1080p 4k full hd seçenekleri ile izle. Ait olmak için bir yer arayan ve hayatı vahşi bir atla kesiştiğinde akraba bir ruh keşfeden dik başlı bir kızın destansı bir macerası olan Spirit: Özgür Ruh, DreamWorks Animation'ın sevilen hikayesinin bir sonraki bölümüdür.

Spirit: Özgür Ruh filminin özeti:

Annesini ilk ve son kez bebekken gören Lucky, annesi Milagro Navarro’nun hiç sınır tanımayan ve kurallara itaat etmeyen aksiyon, macera ve yaşama sevinci ile dolu olan huylarını çekti. Öyle anlar oluyor ki annesinin varlığını her daim yanında hissediyor. Onun kuşkusuz sevgi dolu kalbini yüreğinde taşıyor. Muhatara bir akrobat binici olan merhume annesini, elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. Teyzesi Cora, bu durumlar içerisinde şüphe ve kaygı içerisinde kalır. O, Lucky için daima endişelenir. Onun halini, hatırını sorar. Lucky ise başta dediğimiz gibi kurallara tabi olmayıp, kendi benliğini ve istediği gibi yaşamayı seven bir kız evladıdır. Ancak canına tak eden ve bir türlü Lucky’i zapt edemeyen teyze Cora’nın Miradero’daki babası Jim’in yanına taşınmasına karar verir.Tren yolculuğu ile babasının yanına giden Lucky, seyahat halindeyken hayatının yabani atını görür. Yolları bir tren serüveninde kesişir. Spirit, onu hayata sarılmasını sağlayacaktır. Babasının yanında Lucky, iki at binicisi olan Abigail Stone ve Pru Granger ile tanışmasıyla atlara karşı büyüyen bir ruh haline bürünür.Kalpsiz bir at avcısı ve ekibi, Spirit: Özgür Ruh ve yabani at sürüsünü ele geçirmeyi planlar. Onları esaret ve ağır işçilikle dolu bir hayata sokmayı amaçlarlar. Yani onları satacak, tarlada bağ bahçede bir eşek gibi çalıştıracaklardır. Lucky yeni arkadaşlarını da yanına alır ve cesurca bir maceraya atılır. Lucky, Spirit ile gönül bağları daha da güçlenecek ve yabani at sürüsünü kurtarmaya çalışacaktırlar.Spirit: Özgür Ruh, 2002 Oscar adayı filmi Spirit: Stallion of Cimarron ile başlayan ve Emmy ödüllü bir TV dizisi içeren DreamWorks Animation'ın sevilen serisinin bir sonraki bölümüdür. Film, Elaine Bogan tarafından yönetiliyor ve Karen Foster tarafından yapılıyor. Filmin yardımcı yönetmeni Ennio Torresan ve filmin müziklerini besteci Amie Doherty yapıyor.

Film hakkında çarpıcı birkaç yorum

Genç izleyiciler için yeterince kolay zaman geçirecek. Ancak diğer herkes daha sofistike bir maceraya atılmalarını dileyecek.Spirit: Özgür Ruh, binmekten çok keyif aldığım bir at değildi.Spirit: Özgür Ruh, unutulmaz ve orijinal olabilecek her şeyi atlarla değiştiren, yalnızca sulandırılmış bir Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3'dür.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:5.7
Dublaj
Süper Kahramanlar Birliği
İMDb:9.0
Dublaj
Avatar 2: Suyun Yolu
İMDb:7.5
Dublaj
Kırmızı
İMDb:6.3
Dublaj
Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan
Spirit: Özgür Ruh izle. Spirit: Özgür Ruh animasyon filmi, türkçe dublaj ve 1080p 4k full hd seçenekleri ile izle. Ait olmak için bir yer arayan...
5
1
Genişlet
"Spirit: Özgür Ruh" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?