Avatar 2: Suyun Yolu izle

Avatar 2 Suyun Yolu izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/12/avatar-2-suyun-yolu-izle.jpeg

Film Adı:

Avatar 2: Suyun Yolu

Orjinal Adı:

Avatar: The Way of Water

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 16 Aralık

Bütçe:

$350,000,000

Hasılat:

Gişe rekoru gelecek...

İMDb

9.0

Süre

192 dk

İzlenme

237
10 1 9.0 237

Avatar 2: Suyun Yolu türkçe dublaj ve altyazılı Hiperizle.com'da. Avatar 2 izle. Yılların geçmişine meydan okuyan Avatar, yıllarda Avatar 2'nin gelmesi bekleniyordu. Avatar'ı izleyen doksanlar çocukları ve sonrası bu filmin neden devam etmediğini çokça dile getirdi. Ayrıca hafızalardan da silinmeye başlamıştı. Hiç bir türlü Avatar 2'nin ismi anılmıyorken geçen sene yayınlanan görseller ile birlikte içimizde hoş bir ürperti oluştu. Animasyon filmleri kategorisinde 2009 yılına damga vuran Avatar, o zamanın teknolojisine resmen kafa tutmuştu.

Suyun altında realist yaşam

James Francis Cameron, dünyaya gelmiş en iyi senarist ve yönetmenlerden birisidir. Avatar'ın yazar ve yönetmeni, Titanik, Terminatör serisinin ve Rambo gibi dünyaca ünlü birçok filmin yapımcısıdır. Kanadalı yönetmen Cameron, 3 oscar ve 75 ödül kazandı. Ayrıca kulislerdeki konuşmalara istinaden şunu belirtmek istiyorum. Avatar'ın devam filmlerinin gelememesinin yegane ısrarcısı Cameron'un kendisidir. Yazmış olduğu Avatar 2 ve devam filmleri için zamanında yeterli teknolojiye sahip olamadığı ve yıllarca senaryoya ayak uydurabilmek için ısrarcı olduğu söyleniyor. Hele ki Avatar 2 izlemeyi tavsiye etmeyi bile reddediyorum. Ölmeden izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor. Animasyon üzerine deniz ve su altını bu kadar gerçekçi yapabilmek imkansızdı. Cameron ise bu düşünceyi yerle bir etti! Yıllarını aldı ve bunu başaran ilk yönetmen oldu.Avatar 2 izleDaha sinemada gösterime giremeden birçok ödüle layık görülen Avatar: Suyun Altında, siz değerli izleyiciler için büyük beğeni topluyor. Broadcast Film Eleştirmenleri Birliği ve Altın Küre Ödülleri gibi derneklerde birçok ödüle adaylıklar mevcut. Ayrıca Black Adam, Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü ve Top Gun 2: Maverick gibi 2022 Filmlerinin altını üstüne getirdi. Vizyona giremeden bu filmlerin önüne geçti. En İyi Görsel Efektler ve Yılın En İyi Filmi ödüllerine layık görüldü.Hayranlar için 13 yıllık bir bekleyiş oldu ama neredeyse artık Pandora'ya dönme zamanı geldi. Pandora’yı unutmadınız dimi?James Cameron'ın rekor kıran filminin devamı, izleyicileri Pandora'ya geri götürecek ve ilk fragmanda gösterildiği gibi, kesinlikle görsel açıdan büyüleyici bir başka yapıt olacak.

Durmak yok, yola devam!

Cameron'ın planı, devam filmi için Aralık 2028'de Avatar 5'e kadar iki yılda bir film başlatmaktı. Avatar 2'nin çekimleri Eylül 2020'de tamamlandı ve ardından, ikisi arka arkaya çekilen Avatar 3 gelecek. Filmler büyük başarı sağlamazsa planların değişebileceğini söyledi. Avatar 4 ve Avatar 5'in hikayesi şimdiden belli oldu. Eğer ki film, istenilen performansı göstermez ise Avatar 4 ve Avatar 5 gelmeyebilir. Avatar 3 ile finale gidilebilir. Avatar 2’nin düşük izleyici kitlesine sahip olacağını düşünmüyorum. 350 milyon dolara mal olan Avatar 2, kesinlikle rekor kıracak. Seri muhtelemen devam edecek. Biz ise hayranlıkla seyretmeye gideceğiz. Ama henüz çok ileri gitmeyelim, Avatar 2: Suyun Yolu hakkında bilmeniz gereken her şey burada.Avatar 2 türkçe dublaj izleZoe Saldana, Na'vi prensesi Neytiri'nin rolünü yeniden canlandıracak ve Sam Worthington da insandan dönüşen Na'vi, Jake Sully olarak geri dönecek.Stephen Lang, ölü Albay Miles Quaritch olarak geri döndü ve dört filmin ana kötü adamı olacak. Lang, Temmuz 2022'de dönüşüyle ilgili bir hayran teorisini doğruladı ve Quaritch'in artık "daha büyük, daha mavi, daha kızgın" olduğunu söyledi.Kate Winslet, kendisinin ve James Cameron'ın 1997'de gişe rekorları kıran Titanic'ten sonraki ilk ortak çalışması olan Avatar'ın tüm devam filmlerinde Ronal rolünü oynuyor. Ronal, Metkayina klanının "son derece sadık ve korkusuz" eş lideridir.Filmin ilk kısa özetini şöyle geçebiliriz “Jake Sully, Pandora gezegeninde oluşan yeni ailesiyle birlikte yaşıyor. Daha önce başlamış olanı bitirmek için tanıdık bir tehdit geri döndüğünde, Jake gezegenlerini korumak için Neytiri ve Na'vi ırkının ordusuyla birlikte çalışmalı.”

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:5.7
Dublaj
Süper Kahramanlar Birliği
İMDb:7.5
Dublaj
Kırmızı
İMDb:6.5
Dublaj
Spirit: Özgür Ruh
İMDb:6.3
Dublaj
Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan
Avatar 2: Suyun Yolu türkçe dublaj ve altyazılı Hiperizle.com’da. Avatar 2 izle. Yılların geçmişine meydan okuyan Avatar, yıllarda Avatar...
6
5
Genişlet
"Avatar 2: Suyun Yolu" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?