Kirpi Sonic 2 Türkçe Dublaj izle

Kirpi Sonic 2 izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/05/Kirpi-Sonic-2-izle.jpg

Film Adı:

Kirpi Sonic 2

Orjinal Adı:

Sonic the Hedgehog 2

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 8 Nisan

Bütçe:

$110,000,000

Hasılat:

$356,561,886

İMDb

7.0

Süre

122 dk

İzlenme

516
10 1 7.0 516

Kirpi Sonic 2 izle. Kirpi Sonic 2 türkçe dublaj ve altyazılı izle. Filmi en iyi kalitede 1080p ve 4K seçenekleriyle izle. Çocukların animasyon filmlerinde vazgeçilmezi olan mavi kirpi. Çocuklar için hem tatlı hem sevecen bir karakter. Ailelerin çocuklarına çok dikkat ettiğini biliyoruz. Bu animasyon filminde herhangi bir kötü sahne yer almamaktadır.. Kirpi Sonic 2 filminin ise Sega firması tarafından geliştirilen video oyunu Kirpi Sonic 2 (Sonic the Hedgehog 2) uyarlaması ve Kirpi Sonic 1 filminin devamı olduğunu bilmenizi isteriz. Ayrıca film sektörünün liderlerinden Paramount Pictures yapımcıdır.Dünyanın en çok sevilen mavi kirpisi bir sonraki macera için sizin karşınızda can atıyor.

Kirpi Sonic 2 film özeti

Aileleri Tom Wachowski (James Marsden) and Maddie Wachowski (Tika Sumpter) Kirpi Sonic'i Rachel'ın düğününe giderken evde bırakmayı düşünüyor. Kirpi Sonic bu durum karşısında çok heyecanlanıyor ve kendini daha fazla özgür hissetmeye başlıyor. Green Hills'e yerleşen ve gerçek bir süper kahraman olmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünen süpersonic Kirpi Sonic sahip olduğu gücü kanıtlamaya can atıyor. Ancak hem onun hemde Rachel için işler yolunda gitmez. Aile düğün için gitmeyi düşünürken, aksaklıklar nedeniyle son anda gitmekten vazçekmek durumunda kalır.Kötülerin en kötüsü, dünyaya hakim olmak isteyen Dr. Robotnik (Jim Carrey) ve yeni ortağı Knuckles (Idris Elba) ile kötülük peşindedirler. Onlar dünyanın en güçlüsü olmak istiyorlar. Bu güce kavuşacak gizemli bir zümrüt taşı keşfederler. Dr. Robotnik, istediği her kişinin düşüncesini bilebilecekler. Zümrüt sayesinde medeniyetleri ve tüm insanlığı bitirebilecek, tabiri caiz ise kendini yarı ilah hissedebileceği gizemli mücevheri aramaya koyulur. O, bu mücevherin tanrılar tarafından yatarılmış bir güçe sahip olduğunu bilir. Yardımcısı Knuckles ile Dr. Robotnik'in çok iyi anlaştığını da dile getirmek isteriz.Kirpi Sonic'in artık yeni bir arkadaşı vardır. Uçabilen çift kuyruklu bir tilki olan Tails (Colleen O'Shaughnessey) büyük bir Kirpi Sonic hayranıdır. Onun yanına gelebilmek için başka gezegenden gelir. Sonic'in her hareketine, düşüncesine hayranlıkla bakar. En büyük ilham kaynağıdır. Gün geçtikçe çok iyi arkadaş olurlar. Dr. Robotnik'in kötü emelleri olduğunu anladıklarında Tails, Sonic'e yardımcı olmak için can atar. Zümrüt, kötü kişilerin eline geçmemeli diye haykırır. Macerada bu şekilde başlar.Kirpi Sonic 2'nin devam filmi olduğunu belirtik. Bu film Jim Carrey için bile izlenir. Kirpi Sonic 2 izle.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:5.7
Dublaj
Süper Kahramanlar Birliği
İMDb:9.0
Dublaj
Avatar 2: Suyun Yolu
İMDb:7.5
Dublaj
Kırmızı
İMDb:6.5
Dublaj
Spirit: Özgür Ruh
Kirpi Sonic 2 izle. Kirpi Sonic 2 türkçe dublaj ve altyazılı izle. Filmi en iyi kalitede 1080p ve 4K seçenekleriyle izle. Çocukların animasyon filmlerinde...
22
17
Genişlet
"Kirpi Sonic 2" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?