Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan izle

Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/07/peter-rabbit-2-kacak-tavsan-izle.jpg

Film Adı:

Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan

Orjinal Adı:

Peter Rabbit 2: The Runaway

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 8 Ekim

Bütçe:

$45,000,000

Hasılat:

$153,901,717

İMDb

6.3

Süre

93 dk

İzlenme

343
10 1 6.3 343

Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşak izle. Sony Pictures arada sırada vurgunu animasyon filmlerinden yapan yapıt. Sony 2018’den sonra Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan ile gündeme yeniden girdi. Peter Rabbit devam filminde yine Peter, başını belaya sokmaya devam ediyor. Bu da ona yeteneklerini başka bir yere götürmesi gerektiğini hissettiriyor. Bununla birlikte, Peter'ın beladaki hüneri arkadaşlarını ve ailesini tehlikeye atıyor. Hain davranışlarını gerçekten sürdürmek isteyip istemediğine karar vermesi gerekiyor.

Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşak resmi özet

Bea, Thomas ve tavşanlar derme çatma bir aile yarattılar. Ancak tüm çabalarına rağmen Peter, haylaz itibarını sarsamıyor gibi görünüyor. Bahçeden dışarı çıkıp maceraya atılan Peter, kendini yaramazlığının takdir edildiği bir dünyada bulur. Ancak ailesi onu aramak için her şeyi riske attığında, Peter nasıl bir tavşan olmak istediğini anlamalıdır.

Sony vurgun peşinde

Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşak, ilk fikme çok benziyor. Dürüst olmak gerekirse, Rose Byrne ve Domhnall Gleeson'ın oynadığı sıradan bir komediyi tercih ederim. Ama görünüşe göre bu kartlarda değil, bu yüzden James Corden'ın bilge bir tavşanı seslendirmesi gerekiyor. İlk film dünya çapında 351 milyon dolar hasılat yaptı. Bu yüzden bu yaklaşım için açıkça bir izleyici kitlesi var ve demir sıcakken dövülür. Sony vurgunu Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşak ile 153 milyon dolar hasılat yaptı. Bizden duymuş olmayın ama bu 2022 yılı veya 2023 başında Peter Rabbit 3: Tropical Vacation (Tavşan Peter: Tropik Tatilde) ile geri dönebilir.,Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan türkçe dublaj izle,İlk film olan Peter Rabbit (Tavşan Peter)’i severek izlediyseniz, muhakkak bunu da beğeneceksinizdir. Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan türkçe dublaj izle.

Ebeveynlerin buraya alalım

Peter, Barnabas ile tanıştıktan sonra, Benjamin Rabbit'e biriyle tanıştığını söylemek için gider. Benjamin onun bir kız tavşan olduğunu düşünür ve Peter'ın romantik olasılıkları karşısında heyecanlanır. Peter, Barnabas adında bir hırsız olduğunu söylüyor. Benjamin'de, "Bir hırsızı öpmek için iznim yok!" diye yanıtlar.Evliliğin bebek sahibi olmaya yol açabileceğine dair bazı işaretler var. Bir fare karakteri, evliliğinin ilk ayından sonra 15 çocuğunun resmini göstererek bunu vurguluyor.Bazı izleyiciler filmdeki belirli bir domuzu “gey” karakter olarak yorumlayabilir. Ancak filmdeki bazı klişe kalıp yargıları somutlaştırmaktan başka hiçbir şey domuzun gerçek romantik tercihlerini akla getirmiyor.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:5.7
Dublaj
Süper Kahramanlar Birliği
İMDb:9.0
Dublaj
Avatar 2: Suyun Yolu
İMDb:7.5
Dublaj
Kırmızı
İMDb:6.5
Dublaj
Spirit: Özgür Ruh
Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşak izle. Sony Pictures arada sırada vurgunu animasyon filmlerinden yapan yapıt. Sony 2018’den sonra Peter Rabbit 2: Kaçak...
0
2
Genişlet
"Peter Rabbit 2: Kaçak Tavşan" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?