Raya ve Son Ejderha Türkçe Dublaj izle

Raya ve Son Ejderha izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/06/Raya-ve-Son-Ejderha-izle.jpg

Film Adı:

Raya ve Son Ejderha

Orjinal Adı:

Raya and the Last Dragon

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 5 Mart

Bütçe:

$50,000,000

Hasılat:

$500,000,000

İMDb

7.3

Süre

107 dk

İzlenme

476
10 1 7.3 476

Raya ve Son Ejderha izle. Raya ve Son Ejderha türkçe dublaj izle ve 4K Full HD seçebekleriyle... Raya'nın annesiyle olan ilişkisi filmin en duygusal anlarından biridir. Namaari'ninkiyle, Boun'un kız kardeşinin saçlarını karıştırması ya da Noi'nin Tong'la bir baba gibi bağ kurması olsun. Bu sahneler bizi bizden aldı. Raya ve Son Ejderha, güvenin önemini sunmanın yanı sıra aile ve topluluğun önemi fikrini de öne çıkarıyor. Raya örneğinde olduğu gibi etkilerinin sizi nasıl daha iyi bir insan yaptığını ya da Küçük Noi'de gördüğümüz gibi yokluklarının sizi karanlık bir yola nasıl sürükleyebileceğini anlatıyor.Bu yüzden bunu izlerken ağlayacağınızı içtenlikle bilmenizi istiyoruz.

Raya ve Son Ejderha film özeti:

Raya çocukken, babası Benja'nın bir çok kabilenin birlik beraberlik içerisinde yaşadığını ve hiç kimsenin bir biri arkasından kötü söz, dedikodu ve gıybet etmediğini bahsediyor. Yani herkes barış içerisinde kardeşlik ve diriliş duygularının bir arada olduğunu anlatıyor. Bu anlattıkları tam 500 yıl önceydi. Şimdi ise her kabile kendi halinde takılıyor. Hem bencil hemde diğerine güvenmiyor. Yine de, Kalp kabilesinin Şefi Benja, bir gün herkesin bir araya gelebileceğine ve bir zamanlar Kumandra olarak bilinen şeyin geri dönebileceğine inanıyor. Onlara liderlik etmenin hayaliyle yanıyor.Ancak, Fang kabilesi sayesinde, bir zamanlar orada olan barış bozulur ve böylece drunes olarak bilinenler gelir. Şimdi, onlar nedir? Herhangi bir canlıya dokunduklarında onları taşa çeviren zehirli varlıklardır. Raya ve Son Ejderha izle ki Raya'nın dünya hayatını nasıl geri getirebileceğini anla. Bir zamanlar bol olan ejderhaların en hasını buluyor.Fang kabilesinin ihanetinden ve Drunes'ların yükselişinden 6 yıl sonra, Raya, babasını taştan geri getirebileceğini ve dünyayı eski haline getirebileceğini umuyor. Dünyalarının kalbi olan bir cevheri bir araya getirmeye çalışıyor.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:5.7
Dublaj
Süper Kahramanlar Birliği
İMDb:9.0
Dublaj
Avatar 2: Suyun Yolu
İMDb:7.5
Dublaj
Kırmızı
İMDb:6.5
Dublaj
Spirit: Özgür Ruh
Raya ve Son Ejderha izle. Raya ve Son Ejderha türkçe dublaj izle ve 4K Full HD seçebekleriyle… Raya’nın annesiyle olan ilişkisi filmin...
19
1
Genişlet
"Raya ve Son Ejderha" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?