Black Adam izle

Black Adam izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/06/Black-Adam-izle.jpg

Film Adı:

Black Adam

Orjinal Adı:

Black Adam

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 21 Ekim

Bütçe:

Belirsiz.

Hasılat:

$26,800,000 (2. gün)

İMDb

8.8

Tür

Süre

124 dk

İzlenme

621
10 1 8.8 621

Black Adam izle. Black Adam türkçe dublaj izle. Black Adam full hd 4K izle. DC Comics Amerikan çizgi romanlarından bir karakter daha daha altın tepsi ile önümüze sunuluyor. Marvel Sinematik Evreni yine yapacağını yaptı. Hem de düşman bir karakter ile bunu sergiliyor. Kaptan Marvel'in ve Marvel süper kahramanlarının baş düşmanlarından birisini aksiyon ve bilim kurgu ile harmanlayıp, Marvel Filmleri severlerin önüne kemiği fırlatıyor. Tabi bu kemik biraz ağır. Çünkü The Rock lakabıyla tanınan ve bir süper kahramanı canlandıracak olan Dwayne Johnson!

DC Comics sen daha ne mücevherler var

Amerika'da Warner Bros şirketinin alt kuruluşu olan DC Comics, 1937 yılından beri aylık çizgi roman dergisi çıkarmaktadır. Bünyesinde Örümcek Adam, Batman, Süperman, Aquaman gibi bir çok karakteri barındırır. Hazineyi karıştırdıkça karakterler ortaya çıkıyor, Marvel'de filmi çakıyor.

Black Adam film özeti:

Mısır tanrılarının güçlü büyücüleri tarafından kutsanan Black Adam, bu gücün sonlarını getireceğine inanıp hızlı bir şekilde 5000 yıl hapsedilmesi sağlandı. Büyü yöntemleri ile güçlerini kullanamayacak hale getirdiler. Ardından köle tüccarlarına verilip, sabahtan akşama kadar adaletsiz çalışmasını sağladılar. Var git gel mezarından kurtulur. O artık bir süper kahraman olma yolunda ilerler. Normalde ölüm onun için yemek yemek gibidir. Bir süper kahramandan beklenmeyecek bir şeydir. Lakin o öldürmekten sakınmaz.Oğlu, kendisinin yaşaması için canını seve seve vermiştir. Kahramanlarla dolu bir evrende, kötülüklere karşı var gücüyle işleri yoluna koymak istemektedir. Modern dünyaya yön vermeyi hedefler.Black Adam türkçe dublaj izle

Black Adam sen neymişsin be abi

2000'li yılların başından beri yapım aşamasında olan film, nihayet sinemalarda görmeye çok yaklaştık. Süperman ile aynı düzeyde güçlü bir varlık olan Black Adam, Sihirbaz Shazam'ın orijinal şampiyonudur. Ancak Zachary Levi'nin canlandırdığı kahraman mevkidaşının aksine, Adam'ın ahlak anlayışı genellikle biraz daha fazladır… esnek diyelim.Black Adam, Johnson'ın yeni Disney filmi Jungle Cruise'u da yöneten Jaume Collet-Serra tarafından yönetiliyor. Adam Sztykiel, Rory Haines ve Sohrab Noshirvani filmin hikayesini yazdı. Adam'ın yanı sıra filmde Justice Society of America'dan birkaç sevilen karakter yer alacak ve bu da onu DC hayranları için mutlaka izlenmesi gereken bir film haline getirecek. Sizi bu heyecan verici yeni DCEU filmine hazırlamak için, olay örgüsü ve oyuncu kadrosu ayrıntılarından çekim ve çıkış tarihleriyle ilgili güncellemelere kadar Kara Adam hakkında bildiğimiz her şeyi bir araya getirdik. Black adam izle (2022) türkçe dublaj izle.Black Adam'ın ilk resmi fragmanı 8 Haziran 2022'de internete yayınlandı. Çok sayıda kesit ve klipten sonra bize filme ilk gerçek bakışımızı verdi.Black Adam'ın şu anda 21 Ekim 2022'de Amerika Birleşik Devletleri'nde vizyona girmesi planlanıyor. Aynı tarihte Türkiye'de vizyona girecek. Başlangıçta filmin 22 Aralık 2021'de sinemalara gelmesi gerekiyordu, ancak bu planlar COVID-19 salgını nedeniyle terk edilmek zorunda kaldı. Film, sonunda mevcut vizyon tarihine karar vermeden önce 29 Temmuz 2022'ye ertelenmişti.Dwayne Johnson'ın yanı sıra, Black Adam'ın kadrosunda Noah Centineo, Aldis Hodge, Sarah Shahi, Quintessa Swindell ve Pierce Brosnan tarafından oynanan bir dizi klasik DC karakteri yer alacak. Diğer oyuncular arasında rolleri henüz açıklanmayan Marwan Kenzari, James Cusati-Moyer, Bodhi Sabongui, Mo Amer ve Uli Latukefu yer alıyor.Filmin Shazam! ile olan bağlantılarına rağmen, Levi ve Asher Angel, Black Adam'da sırasıyla Shazam ve Billy Batson rollerini tekrar etmeyecekler. Yine de bu iyi, çünkü filmin süper kahramanlardan adil payından daha fazlasına sahip olacak gibi görünüyor.Black Adam full izleDwayne Johnson, Black Adam rolünde, açıkçası, filmin ana karakteri. Kahndaq ulusunda Teth-Adam adında bir köle olarak doğan Adam, cesur ve temelde kahraman bir kişidir. Ama iyi niyetine rağmen yoluna çıkan herkesi hiç düşünmeden yok edecek acımasız bir savaşçı.Filmde Adam'ın yanı sıra Shahi, Kahndaq'ta bir üniversite profesörü ve direniş savaşçısı olan Adrianna Tomaz'ı da oynayacak. Çizgi romanlarda, Adrianna sonunda Isis adlı süper kahraman olur ve Black Adam ile evlenir. Adam'ın şiddet eğilimlerini yumuşatmaktan ve onu daha kahramanca yollara itmekten sorumludur. Karakterin filmde de benzer bir yola sahip olup olmayacağı bekleyip görmemiz gereken bir şey.Black Adam ayrıca Justice League'in öncülleri olan çok nesilli bir süper kahraman ekibi olan Justice Society of America'ya da yer verecek.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:8.6
Dublaj
Oppenheimer
İMDb:8.0
Altyazılı
Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş
İMDb:-
Dublaj
Galaksinin Koruyucuları Volume 3
İMDb:-
Dublaj
Transformers 7: Canavarların Yükselişi
Black Adam izle. Black Adam türkçe dublaj izle. Black Adam full hd 4K izle. DC Comics Amerikan çizgi romanlarından bir karakter daha daha altın tepsi...
31
19
Genişlet
"Black Adam" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?