Free Guy izle

Free Guy izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/08/free-guy-izle.jpg

Film Adı:

Gerçek Kahraman

Orjinal Adı:

Free Guy

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 13 Ağustos

Bütçe:

$120,000,000

Hasılat:

$331,526,598

İMDb

7.1

Süre

115 dk

İzlenme

419
10 1 7.1 419

Free Guy izle. Free Guy türkçe dublaj izle. Gerçek Kahraman (Free Guy) bilim kurgu filmini full hd izle. İlginizi çekebilecek muhteşem bir film ile sizlerle beraberiz. Haydi, izleyin diyeceğim ama ilk önce biraz özet ve yorum katalım. Filmi izlemek için daha da şehvetlenin istiyorum.Filmin tonu ve havası, fragmanın öne çıkan noktalarından biri olduğu için, bu filmin nasıl işleneceği hakkında kabaca bir fikrim vardı. Yönetmen Shawn Levy, iki dünyayı tek vuruşta dengeler. Gerçek dünya ve özgür şehir dünyası adı altında iki ayrımcılık vardır. İkincisi, filmin çoğunun gerçekleştiği yerdir ve beklendiği gibi tasarlanmış çirkin bir şehir manzarasıdır. Bilgisayar oyuncuları tarafından inşa edilmiş bir yer. Shawn Levy bu dünyayı anlıyor ve gelişmesine izin veren alanlar ve anlar oluşturuyor. En iyi şekilde tasarlanmış bir dünyadır. Gerçek dünya ve sanal dünya arasında sağlıklı bir karışım olarak tanımlanır ve benzerlikler görünüşte asla anlaşılamaz.

Free Guy film özeti

Guy (Reynolds) adlı oyuncu olmayan bir karakter veya NPC, hayatını katı bir rutinde sürdürüyor. NPC, bir video oyununda oyuncu tarafından kontrol edilemeyen karakter anlamına gelir. Uyanır, kahvesini alır, bankada işe gider ve bazen özel gözlük takan kişiler tarafından öldürülür. Bir arka plan karakteri olarak varlığının farkında değildir. Bir gün gözlük takan ve dikkatini çeken bir kadın görür ve nedenini anlayamaz. Hayatında asla başka bir şeyi gerçekten fark etmez, öyleyse neden o? Guy hızla günlük ritmini sorgulamaya başlar. Bu gizemli kızın kim olduğunu bulmak için can atarken, meraklı ve kendini tanıyan biri haline gelir. Yakında protokolü bozar. Oyundaki bir oyuncuyu silahsızlandırır ve Guy'ın kendisini NPC kılığına sokan bir hacker olduğunu düşünen gerçek dünya programcılarının dikkatini çeker.Peşinde olduğu kadının adı Molotof Kızı, ancak gerçek dünyada Millie (Jodie Comer) olarak geçiyor. Free City oyunundaki kodun gerçekten de kendisinden ve ortağından çalındığına dair kanıt aramak için Free City'nin sokaklarını ve gölgeli köşelerini tarıyor. Ortak, Free City'yi yöneten Soonami şirketinin mevcut bir çalışanı olan parlak Keys'i oynayan Joe Kerry. Şirketin CEO'su Antoine'a (harika bir kadroya sahip Taika Waititi) içerliyor. Aynı zamanda ortağı Millie ile birlikte yarattığı oyununun (ve dolayısıyla kodunun) çalındığına inanıyor. Ancak somut kanıtı da bulamıyor.Filmin çoğu, Millie'nin daha duyarlı hale geldiğinde Free City dünyasını daha iyi ele geçirmek için Guy'ı tımar etmesi ve aynı anda onların hakkını geri almak için Keys ile kurumsal casusluk yapmasıyla ilgili. Ancak oyun, Guy'ın kendisi için kaydettiği tüm ilerlemeyi tehdit ederek tamamen sıfırlama için bir hedef haline geldiğinde bahisler yükseltilir. O gerçekten çalışan, işlevsel yapay zekanın yaşayan ilk örneği. İki çatışma arasındaki ileri geri gidiş, en hafif tabiriyle eğlenceliydi. Free Guy filmini izledikden sonra bugüne kadar neden izlemediğinizi sorgulayacaksınız.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:5.4
Dublaj
Gezginler
İMDb:4.8
Dublaj
Mother/Android
İMDb:7.7
Dublaj
Adam Projesi
İMDb:5.6
Dublaj
Gece Yarısı Gökyüzü
Free Guy izle. Free Guy türkçe dublaj izle. Gerçek Kahraman (Free Guy) bilim kurgu filmini full hd izle. İlginizi çekebilecek muhteşem bir film ile...
13
4
Genişlet
"Gerçek Kahraman" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?