Mother/Android izle

Mother/Android izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/07/mother-android-izle.jpg

Film Adı:

Mother/Android

Orjinal Adı:

Mother/Android

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 7 Ocak

Bütçe:

$10,000,000

Hasılat:

$50,000,000

İMDb

4.8

Süre

110 dk

İzlenme

274
10 1 4.8 274

Mother/Android izle. Mother/Android türkçe dublaj izle. Yakın gelecekte, Mother/Android, Georgia ve erkek arkadaşı Sam'i, ülkeleri yapay zeka ile beklenmedik bir savaşta yakalanırken hain kaçış yolculuklarında takip ediyor. İlk çocuklarının gelişine günler kala, doğumdan önce güvenliğe ulaşma umuduyla android ayaklanmasının kalesi olan No Man's Land ile yüzleşmek zorunda kalırlar.

Mother/Android film yorumu

Bir robotik kıyamet filmi için ilginç bir konsept. Ne yazık ki bu bilim kurgu, gerilim filmi sıkıcıydı. Chloe Grace Moretz ve Algee Smith tarafından oynanan Georgia ve Sam çiftinin, bir çocuk beklerken güvenli bir koloniye doğru yol almaya çalışıyla başlıyor. Tehdit edici bir yapay zeka isyanından kurtulmaya gelecekte anlamaya çalışıyorlar. Bu dünya bir kıyamet için iç karartıcı hissetmeli ama buna sahip değildi. Bazı harika grafikler ve bir veya iki şüpheli anları vardı. Oyunculuk iyiydi ama diyalog ve zorlama drama korkunçtu. Moretz'in çoğundan daha iyi olduğunu düşünmeme rağmen, ana karakterlere gerçek bir duygusal bağlılık yoktu. Hikaye akmadı ya da yeterince iyi açıklandı ve çok tropik oldu. Bitmesi gereken yerde bitmedi ve onu garip hale getirmeye devam etti. Unutulmaz filmler arasında ironili bir şekilde yer aldı.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:7.1
Dublaj
Gerçek Kahraman
İMDb:5.4
Dublaj
Gezginler
İMDb:7.7
Dublaj
Adam Projesi
İMDb:5.6
Dublaj
Gece Yarısı Gökyüzü
Mother/Android izle. Mother/Android türkçe dublaj izle. Yakın gelecekte, Mother/Android, Georgia ve erkek arkadaşı Sam’i, ülkeleri yapay zeka...
0
0
Genişlet
"Mother/Android" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?