The Adam Project izle

The Adam Project izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/04/The-Adam-Project-izle.jpg

Film Adı:

Adam Projesi

Orjinal Adı:

The Adam Project

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 11 Mart

Bütçe:

$45,000,000

Hasılat:

$550,000,000

İMDb

7.7

Süre

106 dk

İzlenme

501
10 1 7.7 501

The Adam Project izle. The Adam Project türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile Full HD 1080p izle. Deadpool'un efsane oyuncusu Ryan Reynolds The Adam Project filmi ile karşınızda!Bilim kurgu yazarı David Brin, zaman yolculuğunun tek bir nedeni olduğunu şu cümle ile vurguluyor: Onun olmamasını sağlayın. Bir hatayı engelleme düşüncesi karşı konulamaz bir fantazidir. Bir çok bilim kurgu veya aksiyon filmleri, bu fikri öne alıp senaryoyu çizer. “Terminatör” ve zamanın mükemmel ötesi Michael Fox ve profesör Christopher Lloyd’ın başrol oynadığı Geleceğe Dönüş (Back to the Future - 1985) filmlerine göndermeler yapan The Adam Project. Sen neymişsin be abi dedirtiyor.Zamanda yolculuk filmlerini izleyen birisi olarak filmin konusuna baktığımızda abartı geliyor. Ancak sizi sürükleyici bir aksiyon, komedi ve bilim kurgu filmi bekliyor. Ölmeden önce izlenmesi gereken film listenize alın yada durun şu anda açın ve izleyin.

Filmin konusu:

2050 yılında dünyanın yörüngesinin hemen dışında yaşana Adam, klasik bir askeri pilottur. Zaman yolculuğunun yeni yeni başladığı bir dönem olan bu yıllarda gizli bir görev için Adam seçilir. 2018 yılına gitmesi gerekir. Bu yılda kendisinin 8 yaşında olması gerekirken, kazara 12 yaşındaki benliğine gider. Yani 2022 yılına merhaba diyor.Adam, kendisinin daha sert mizaçlı ve asabi bir yaşına gitmiştir. Dünyayı kurtarma görevinde zor şartlarda işini yapmaya çalışırken, bu onun yüzleşeceği daha büyük bir sorundur. Zamanda yolculuk için geldiği gemiyi tekrar çalıştırması gerekir. Bunun için küçük Adam’ın DNA’sına ihtiyacı vardır. Ancak yakın bir zamanda vefat eden fizikçi babaları Louis’in ölümü küçük Adam’ı üzüntü ve hüzne boğmuştur. Bu ölümünü çözmek için gelecekten gelen Adam’dan yardım ister. Birbirlerine yardım etmeleri pek olası gözükmüyor. Çünkü büyük ve küçük kendilerinden hiç hoşlanmıyor. Devamlı birbirlerine laf geçirme çabaları nafile. Hem dünyayı kurtaracaklar, hem birbirlerine yardım edecekler. Bunun için önce kendilerinin iyi anlaşması gerekiyor.Film, komedi, aksiyon ve bilim kurgu tadında geçiyor.

Bazı yorumcular The Adam Project filmi için şunları kayda almıştır:

Hem yaşlı hem de genç Adam arasındaki keyifli sahneler, aileler için hoş bir izleme deneyimi sağlayan filmin can alıcı noktasıdır. Komedi söz konusu olduğunda Reynolds doğaldır ve onu yine bir bilim kurgu rolünde izlemek bir zevktir.Adam Projesi için olasılıklar ekranda görünenden çok daha büyük görünüyordu. Ve ekranda görünenler asla bilimkurgu türünün övünç kaynağı değil.The Adam Project'in geçmiş, şimdiki ve gelecekteki sahneleri ile güzel. Heyecan verici bir yolculuktan keyif aldım.Netflix'in küçük ekranda büyük bütçeli heyecanlar yaratmaya yönelik son girişimleri, fabrikada monte edilmiş yapısından asla kaçmaz.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:7.1
Dublaj
Gerçek Kahraman
İMDb:5.4
Dublaj
Gezginler
İMDb:4.8
Dublaj
Mother/Android
İMDb:5.6
Dublaj
Gece Yarısı Gökyüzü
The Adam Project izle. The Adam Project türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleri ile Full HD 1080p izle. Deadpool’un efsane oyuncusu Ryan Reynolds...
4
0
Genişlet
"Adam Projesi" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?