Gezginler (Voyagers) izle

Gezginler Voyagers izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/07/Gezginler-Voyagers-izle.jpg

Film Adı:

Gezginler

Orjinal Adı:

Voyagers

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 23 Temmuz

Bütçe:

$52,000,000

Hasılat:

$100,000,000

İMDb

5.4

Süre

108 dk

İzlenme

292
10 1 5.4 292

Gezginler (Voyagers) izle. Voyagers filmini türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle izle. Full HD 4K film izle. Para, para, para. Varlığı bir dert yokluğu yara... diyerek başlayalım istedim. Bilim kurgu ve uzay gelince akıllara tabiki ilk konuşacağımız şey bellidir. İnsanoğlu için dünyanın sonu geliyor ve yeni bir gezegen arayışına giriliyor. Seçkin insanlar için yeni bir doğal yaşam... Hiç uzatmayacağım. Konuyu aşağıda okuyarak anlayacaksınızdır.

Gezginler (Voyagers) film özeti

Uzun süreli Küresel Isınma ve tüketilebilir içme suyu kaybı nedeniyle Dünya, en kötü küresel krizle karşı karşıya. Hızla insan yerleşimi için uygunsuz hale geliyor. Artık insanlar yeni bir gezegen arayışına girdi. 2063 yılında bilim adamları, dünyaya benzer yeni bir gezegen buldu. Ancak yolculuğun oraya ulaşması 86 yıl sürecek. Tek bir nesil oraya canlı olarak ulaşamadı. Bu nedenle hükümet yetkilileri ve bilim adamları bir ekip oluşturarak, yeni gezegene görevlendirme yapmak istiyor. Ancak dünyada yaşayan insanlar arasından seçim yapmak istemiyorlar.Görevlerini hassasiyetle yerine getirmek için laboratuvarlarda yeni nesil genetiği değiştirilmiş insan teklifleri yaratılıyor. Bu çocuk grubu, bir uzay gemisi gibi kapsüllere entegre edilmiş tenha bir ortamda büyüyor. Böylece onları açık dünyaya alışmalarını engellemek, normal insanların yaşantılarındakilerden daha soyut bir komplikasyonda hayata tutunuyorlar. Bir nevi robot gibi yaşamaya alıştırıyorlar. Hayata dair bilgi edinememiş insanlar, yalnızca bir mekik üzerinde yaşayıp ölmek ve seyahat ettikleri gezegende yaşayacak çocukları çoğaltmak için üretilmiştir. Görevin başkanı Richard (Colin Farrell), onu bir baba figürü gibi sevdikleri için diğer gençlerle birlikte gemiye binmeye karar verir.Mekik dünyanın yörüngesini terk eder ve kısa süre sonra mürettebat üyeleri sıradan hayatlarına başlar. Yolculuk sırasında, Christopher (Tye Sheridan) adlı bir mürettebat üyesi, diyetlerinde bir toksin ilacı bulur. Daha fazla araştırma yapar. İlacın yemeklerden sonra içmeye zorlandıkları mavi içeceğe karıştığını farkeder. Aslında içecek ve yiyecekler midede bir tür birleşme ile bambaşka bir etki sürecine girer. Bu ilaç onları donuk ve uysal yapar. Duyuları ve cinsel isteklerini azaltır. İlaç, gemideki vahşi yaşamı ve şiddeti azaltmak için tasarlandı. Ancak, iki genç, Christopher ve Zac (Fionn Whitehead) ilacı almayı bırakmaya karar verirler.Giderek kontrol edilemez hale gelirler. Fakat asıl çatışma, koruyucuları Richard'ın bir uzay kazasında ölmesi ve mürettebatı lidersiz bırakmasıyla ortaya çıkar. Richard'ı öldüren bilinmeyen bir uzaylı hakkında aralarında hızla bir söylenti yayılır. Paranoyaya neden olur ve mürettebat kendi kıyametini tasarlayarak boşluğa düşer. Peki bu gençler ne yapacak? Hep birlikte izleyelim, anacığım.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:7.1
Dublaj
Gerçek Kahraman
İMDb:4.8
Dublaj
Mother/Android
İMDb:7.7
Dublaj
Adam Projesi
İMDb:5.6
Dublaj
Gece Yarısı Gökyüzü
Gezginler (Voyagers) izle. Voyagers filmini türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle izle. Full HD 4K film izle. Para, para, para. Varlığı bir...
0
0
Genişlet
"Gezginler" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?