Tom ve Jerry Filmi Türkçe Dublaj izle

Tom ve Jerry izle
https://hiperizle.com/wp-content/uploads/2022/04/tom-ve-jerry-filmi-izle.jpg

Film Adı:

Tom ve Jerry: Film

Orjinal Adı:

Tom & Jerry: The Movie

Yönetmen:

Ülke / Çıkış Tarihi:

ABD / 26 Şubat

Bütçe:

$79,000,000

Hasılat:

$133,336,687

İMDb

5.2

Süre

91 dk

İzlenme

425
10 1 5.2 425

Tom ve Jerry filmi türkçe dublaj izle. Tom ve Jerry 4k ve 1080p seçenekleriyle altyazılı izle. Çocukluğumuzun veya çocukların unutulmaz çizgi filmi Tom ve Jerry, 2021 yılına damga vurmaya hazırlandı. Sinema dünyasına Tim Story vesilesiyle giriş yapan Tom ve Jerry filmi, tutku ve aşka çocuklar tarafından animasyon filmi olarak sergilendi. Şimdi ise Hiperizle.com’da!

Tom ve Jerry filmi konusu

Evsiz fare Jerry, yüzyılın gösterişli düğünü olacak olan ünlü sosyete Preeta (Pallavi Sharda) ve Ben (Colin Jost)’in evleneceği düğün arifesinde New York oteli The Royal Gate'e taşınır. Bu düğün otel tarihinin en büyük olayı olacaktır. Sosyete düğünü olacağı her şey kusursuz olmalıdır. İş hayatına bir türlü atılamamış ve bu konuda çok muzdarip olan Kayla (Chloë Grace Moretz), yakın zamanda otele yeni iş başı yapmıştır. Kayla, otel yönetimine kendini kayıtlamak için herşeyi yapmaya hazırdır. Sinir bozucu kemirgen Jerry’i öğrenir ve onu yakalayıp günü kurtarmak için kedi Tom'u arar. Tom’un Jerry’i yakalaması için onu bin bir türlü söz ile ikna eder. Çünkü patronu çok sert bir adamdır. Jerry’in otelde cirit attığını öğrendiği anda Kayla’nın görevinde af isteyeceğini bilir.Düğün hazırlıkları sürerken Tom ve Jerry arasında bir çok kedi fare kovalamacası olur. Cam akvaryum kırılmasından yüzüğün kaybolmasına kadar. Hele ki pastanın ne olacağını bilseniz şimdiden kahkahaya boğulursunuz.

Film hakkında bazı yorumlar;

Korkunç değil ama eskisi gibisi yok...Tamam ama işe yaradığı zamanlar karakterlerin birbirine çok ağır nesnelerle vurduğu zamanlar. Onun dışında sorun yok...Çok küçük izleyiciler çok ince hikaye anlatımına aldırış etmeyecek olsa da, yaşı çift haneli olan herkes bu ikisinin daha kısa anarşi patlamaları için daha uygun olduğu konusunda hemfikir olacaktır.Korkunç derecede kusurlu olsa da, Tom’un iç organları doğru yerde.Esasına bakılırsa, bu, çocuklarınızın en azından biraz eğlenerek dönmeleri ve iyileştirici mesajlarla çok fazla morallerini bozmamaları gereken tamamen zararsız bir eğlencedir.

Destek için yorum yapıp, arkadaşlarınıza sitemizi tavsiye edebilirsiniz.
BENZER FİLMLER
İMDb:5.7
Dublaj
Süper Kahramanlar Birliği
İMDb:9.0
Dublaj
Avatar 2: Suyun Yolu
İMDb:7.5
Dublaj
Kırmızı
İMDb:6.5
Dublaj
Spirit: Özgür Ruh
Tom ve Jerry filmi türkçe dublaj izle. Tom ve Jerry 4k ve 1080p seçenekleriyle altyazılı izle. Çocukluğumuzun veya çocukların unutulmaz çizgi...
3
3
Genişlet
"Tom ve Jerry: Film" Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsun?